Neler Yeni

Minecraft PvP Nasıl Geliştilir

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir
Butterfly dene geliştir jittera göre daha kolay ve daha etkili olta işi ise zamanla oluşur bed warsta falan takıl
Olta işi baya zor hızlı hızlı 1 ve 2 ye basamıyorum siz nasıl yapıyorsunuz.

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Sen pvp geliştirme videosu izledin mi hiç
Ben ilk başladığım zamanlar Survival games videoları ünlüydü. TTO ve IsmetRG'nin videolarını izlerdim çoğunlukla. Jitter click yaptıklarını söylüyorlardı ve araştırma ile nasıl yapıldığını öğrendim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En son 2020'de canım sıkılınca Minecraft oynadım ve Bir sunucuda Bedwars 100.cüsü,Skywars'da 250.ci oldum. (Uğraşsaydım 1.ciliğe kasardım fakat zaten adaletli kasma sistemi yoktu sunucuda)

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
Ben ilk başladığım zamanlar Survival games videoları ünlüydü. TTO ve IsmetRG'nin videolarını izlerdim çoğunlukla. Jitter click yaptıklarını söylüyorlardı ve araştırma ile nasıl yapıldığını öğrendim.
Jitterclick öğrenmesi kolay sadece aim alsam yeter ve olta usta olsam yeter

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Jitterclick öğrenmesi kolay sadece aim alsam yeter
Aim almasanıda oynadıkça öğreneceksin. Survival games keşke eskisi gibi popüler olsada MCSG gibi sunucularda tekrar oynasam.

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
Aim almasanıda oynadıkça öğreneceksin. Survival games keşke eskisi gibi popüler olsada MCSG gibi sunucularda tekrar oynasam.
İnstagram hesabın varmı kanka takip edeyim

Sagittarius

80+ Silver
20 CPS bir AutoClicker işini görür senin yerine basıyor zaten oyuncuların %85 bunu kullanıyor

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
İnstagram hesabın varmı kanka takip edeyim
Pek kullanan bir insan değilim ek olarak forum kurallarına göre yasak diye biliyorum.

20 CPS bir AutoClicker işini görür senin yerine basıyor zaten oyuncuların %85 bunu kullanıyor
Kendi emeği ile gelişmesi daha mantıklı neden 3.parti yazılımlar öneriyorsunuz?

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
Ozaman dalga geçilmeye mahkumsun emin ol karşında senle dalga geçenler ya Reach yada Macro açmıştır OP AutoClicker milisecond 2 yap oyna
Sizin gibi macrocular yüzünden pvp bıraktılar ama pvp asla bitmicek Türkiye'de Bitebilir ama Dünya'da Asla.

Sagittarius

80+ Silver
Pek kullanan bir insan değilim ek olarak forum kurallarına göre yasak diye biliyorum.

Kendi emeği ile gelişmesi daha mantıklı neden 3.parti yazılımlar öneriyorsunuz?
Usta hile ile baş edemezsin

Sizin gibi macrocular yüzünden pvp bıraktılar ama pvp asla bitmicek Türkiye'de Bitebilir ama Dünya'da Asla.
Kendim özel hile yazdım havada çalışan bide besrockta çalışanı var efsane ötesi adama 10 bloktan 20CPS saydirmak o hilecileri ağlatıyor en zevk aldığım bu zaten hile yapmayan ve hakkıyla olan adama bilerek yeniliyorum macro açan adama hemen Reach açıp indiriyorim basmak bence suç değil herzaman mouse Pelformansi olacak diye bişi yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,899
Üyeler
142,485
Son üye
rihas
Top Bottom