Neler Yeni

Evrime İnanıyor musunuz?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,923
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
İşte bende evrimin saçmalığını anlatmaya çalışıyorum şimdi böyle bir şey olmuyorsa milyarlarca yıl öncede olmuyordur kapiş
Kanka bu nası mantık eskiden oluyorsa bir sebebi var demek. Sen bugün okula gidiyor musun? Gidiyorsan önceden niye gitmiyordun 2-3 yaşında? Senin yüzünden yaş ile evrimi aynı cümlede kullanmak zorunda kalıyorum suan linclenebirim .d

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,923
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Konu buna döndü, bilime karşı kanıtlı olmayan kitaplardan örnek veren mi dersin şuan olmuyorsa eskiden olmuyorcular mı dersin :D Al kanka maymun sigara içiyor

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Mehmet Yılmaz
Kanka bu nası mantık eskiden oluyorsa bir sebebi var demek. Sen bugün okula gidiyor musun? Gidiyorsan önceden niye gitmiyordun 2-3 yaşında? Senin yüzünden yaş ile evrimi aynı cümlede kullanmak zorunda kalıyorum suan linclenebirim .d
Eskiden oluyorsa diyorsun bak elde bir kanıt yok ben gözümle görmediğim sürece hiç bir şeye inanmam hele bir insanın ortaya attığı şeylere hayatta inanmam bu son cevabım bu tür tartışmalar zaman kaybı kimseye faydası yok bir düşünce bir insanda kalıplaştıysa onu inandırmak zordur sen evrim var diyorsun ben yok diyorum bunlar ikimizde de kalıplaşmış birbirimizin vaktini çalıyoruz

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,923
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Eskiden oluyorsa diyorsun bak elde bir kanıt yok ben gözümle görmediğim sürece hiç bir şeye inanmam hele bir insanın ortaya attığı şeylere hayatta inanmam bu son cevabım bu tür tartışmalar zaman kaybı kimseye faydası yok bir düşünce bir insanda kalıplaştıysa onu inandırmak zordur sen evrim var diyorsun ben yok diyorum bunlar ikimizde de kalıplaşmış birbirimizin vaktini çalıyoruz
Peki Allah' a inanıyor musun? Şu cümlene göre inanmıyorsun? Kuranı görüyorum falan deme de

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir
Peki Allah' a inanıyor musun? Şu cümlene göre inanmıyorsun? Kuranı görüyorum falan deme de
Şu adamlara ne dersen de bir şey anlatamazsın boş uğraş meselesi bende kabul ettim evrim yok😆

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
Gözünle göremediğine inanmıyorsun tamam. Tanrıyı göremezsiniz, eğer ki tanrıya da inanmıyorsan dünya varoluşundan sonra bu canlılar nereden geldi?

AsafSimsek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Halil Asaf Şimşek
İsteyenle evrimin gerçek olduğuyla alakalı tartışabilir ve birkaç kanalın videosunu yalanlayabilirim. Bir Müslüman olarak söylüyorum.
Konu yanlış yere açılmış. Savunduğun şeyi iyi öğren. Bilim kısmına açmalıydın.

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
evremine yalan diyende ne bilim

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Uğur Çalık
kanka çünkü dedenin dedesi kadar kısa bir sürede olmuyor milyonlarca yıldan bahsediyoruz ki şöyle bir şey de var eski insan kalıntıları çıkıyor ve bunların çoğu aşırı aşırı eski yani bi 50k 60k yıl önce yaşamışlar sonra biz aklı olan insanlar evrimleşmişiz düşünmüşüz sorgulamışız bazı akıllı insanlar çıkmış din adı altında toplumsal ahlak yasalarını oluşturmuşlar falan aslında biraz google scholar dan makale okusan dediklerimi daha iyi anlayabilirsin(y)
Senin dediklerini zaten biliyorum kardeşim. Google da yazan her şeye inanırsak işimiz var.
Kalıntılarda "akıllarının" olmadığı da tespit edilmiş mi? Yani evrim denilen şey "teori" adı üzerinde. Bu teoriyi de bilimsel olarak mantıklı bulmuşlar ve kabul etmişler. Ayrıca ortalama 60-80 yıl yaşayan birisinin şuanın teknolojisi ile kanseri yenmekte güçlük çekerken , o zamanın teknolojisi ile bu tespitlerin %100 gerçekliğini tespit etme imkanı var mıdır? Her şey matematik üzerine kuruluyken ve matematiğinde %100 doğru olmadığı noktalar olduğu düşünülürse Evrim Teorisine %100 inanmak bana akılcı gelmiyor.

Top Bottom