Neler Yeni

xDrive - Hawk ? Hangisi almalıyım (Hawk Aldım)

hocam bendeki future ama kumaşları aynı demişlerdi bu senin attığınla bendeki hawk future coal yakma olmadı kişiden kişiye göre değişir belkide ama laylon kumaşlar yakıyor sanırım. ama laylon kumaş değil. kaliteli bence kumaş olarak. birde siyahlarda renk solması olur mu zamanla bilmem bence siyah filan yerine varsa bu modelin coal rengi alabilirsin. belki siyahta üstüne bi cips düşse izi kalabilir bilmiyorum bende o yüzden coal almıştım. zamanla tozlanıp renk solması olur diye.
Ben de Hawk Future kullanıyorum birkaç aydır, kurduğumdan beri her şey güzel fakat koltuk aşağı doğru yaylanmıyor. Normalde oturma şekline göre sol altta olan kolu açınca yaylanmalı ama bende hiç çalışmadı bu özellik. Whatsapp üzerinden desteğe yazdım, videolarını gönderdim ve bana "Koltuk kendini güvenlik moduna almış." şeklinde döndüler. Nasıl çözebileceğimi sorduğumda teknik ekibe ilettiklerini ve dönüş yapacaklarını söylediler. O dönüş aylardır gelmedi, gelmeyecekte belli ki. Sizin bu konu hakkında bir fikriniz var mı hocam? Siz de bu özellik çalışıyor mu?

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
xdrive candır ya bu hawk çok sallanıyor. sürekli bakım istiyor xdrive koltuğum taş gibiydi. şuan hawk fab v4 kullanıyorum da sürekli bir yerlerini sıkmak gerekiyor yoksa sallantılı oluyo

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
Ben de Hawk Future kullanıyorum birkaç aydır, kurduğumdan beri her şey güzel fakat koltuk aşağı doğru yaylanmıyor. Normalde oturma şekline göre sol altta olan kolu açınca yaylanmalı ama bende hiç çalışmadı bu özellik. Whatsapp üzerinden desteğe yazdım, videolarını gönderdim ve bana "Koltuk kendini güvenlik moduna almış." şeklinde döndüler. Nasıl çözebileceğimi sorduğumda teknik ekibe ilettiklerini ve dönüş yapacaklarını söylediler. O dönüş aylardır gelmedi, gelmeyecekte belli ki. Sizin bu konu hakkında bir fikriniz var mı hocam? Siz de bu özellik çalışıyor mu?
Hocam o gıcırdama vs sorun mu yorum sizde de var mı oturduğunuz yer uzun süre de ağrıtma yapıyor mu uzun kullanım da
Mesaj otomatik birleştirildi:

xdrive candır ya bu hawk çok sallanıyor. sürekli bakım istiyor xdrive koltuğum taş gibiydi. şuan hawk fab v4 kullanıyorum da sürekli bir yerlerini sıkmak gerekiyor yoksa sallantılı oluyo
Xdrive mı al diyorsunuz attığım modellerden yani sizce xdrive da terletiyormuş bilemiyorun

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
belim ağrıdığı için artık oyuncu koltuğu almak istyiorum ama son zamanlarda çok zamlanmış arakdaşım 2800 e aldığı xdrive 6k olmuş haziran da almıştı
O yüzden bütçeme göre 2 tane seçtim ama arada kaldım.

---
Xdrive https://www.xdrive.com.tr/xdrive-15li-profesyonel-oyuncu-koltugu-yesil-siyah

---
Hawk https://www.hepsiburada.com/hawk-gaming-chair-fab-v4-kumas-oyuncu-koltugu-p-hbcv000001nep6

---
Xdrive Toryum https://www.hepsiburada.com/xdrive-toryum-oyuncu-koltugu-kirmizi-siyah-p-hbcv000017jg9k

Kesinlikle Hawk, kullanıyorum memnunum çok araştırıp almıştım öneririm.

Hocam o gıcırdama vs sorun mu yorum sizde de var mı oturduğunuz yer uzun süre de ağrıtma yapıyor mu uzun kullanım da
Ben zaten eski koltuk belimi mahvettiği için geçmiştim uzun araştırmalar sonucu hocam, o tarz sorunlar ben de olmadı şimdiye kadar. Her gün en az 6 saat oturuyorum, ağrı, sızı yaratmıyor. Tek sevmediğim kısmı yastıkları çok sert, ona da zamanla alışıyorsunuz.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Ahmet Şeker
hawk kullanıyorum 2 aydır memnunum gayet herhangi bir sıkıntı yaşamadım 6-7 saat oturduğumda bile rahatsız etmiyor beni

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Furkan
yaylanma bence hafif var çok az yani oda heralde sertlikten dolayı olabilir. bide en aşşağıda kullanıyorum ben ondan yaylanma olmuyor bende. :D baya sert çok hafif var yaylanma sanırım öyle olması gerekiyor bilemiyorum

yaylanma bence hafif var çok az yani oda heralde sertlikten dolayı olabilir. bide en aşşağıda kullanıyorum ben ondan yaylanma olmuyor bende. :D baya sert çok hafif var yaylanma sanırım öyle olması gerekiyor bilemiyorum
O yaylanmadan bahsetmiyorum hocam :D Koltuğun arkaya doğru yay gibi gerilebilme özelliğinden bahsediyorum.
2.18 - 2.22

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Furkan
O yaylanmadan bahsetmiyorum hocam :D Koltuğun arkaya doğru yay gibi gerilebilme özelliğinden bahsediyorum.
2.18 - 2.22
ha evet bende var o. kolu açınca oluyor ama yinede sert :D baya ayağımla diretip geriye yaslanıyor ama oluyor yani.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Furkan
Anladım hocam, ben de o baya çalışmıyor ya. Ne arkama ittireyim, ne başka şekil. Koltuk kitlenmiş gibi kalıyor.
hm onun mekanizması kilitlenmiş olabilir. ama çok sıkıntı değil bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

koltuk dikse eğer yeterli sağlık açısından özellikle :D

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bence Hawk.

Top Bottom