Neler Yeni

xDrive - Hawk ? Hangisi almalıyım (Hawk Aldım)

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Xdrive mı al diyorsunuz attığım modellerden yani sizce xdrive da terletiyormuş bilemiyorun

sana kalmış hocam yazın çok sıcak olduğunda ben oturak yerine ince bi minder koyuyordum sırtlığı da kumaş özel almıştım terletme yaşamadım

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
Ben zaten eski koltuk belimi mahvettiği için geçmiştim uzun araştırmalar sonucu hocam, o tarz sorunlar ben de olmadı şimdiye kadar. Her gün en az 6 saat oturuyorum, ağrı, sızı yaratmıyor. Tek sevmediğim kısmı yastıkları çok sert, ona da zamanla alışıyorsunuz.
Sağol knkm aklımda fikirler oluştu
Mesaj otomatik birleştirildi:

hawk kullanıyorum 2 aydır memnunum gayet herhangi bir sıkıntı yaşamadım 6-7 saat oturduğumda bile rahatsız etmiyor beni
Hawk v serisi mi hocam oturma yeri çok ince geldi onun dışında birde o boşluk yeri yastık arkası rahatsız ediyor mu seni

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
burak karadağ
hawkı alcaksan v6 yıda bak

NightWish2434

80+ Silver
belim ağrıdığı için artık oyuncu koltuğu almak istyiorum ama son zamanlarda çok zamlanmış arakdaşım 2800 e aldığı xdrive 6k olmuş haziran da almıştı
O yüzden bütçeme göre 2 tane seçtim ama arada kaldım.

---
Xdrive https://www.xdrive.com.tr/xdrive-15li-profesyonel-oyuncu-koltugu-yesil-siyah

---
Hawk https://www.hepsiburada.com/hawk-gaming-chair-fab-v4-kumas-oyuncu-koltugu-p-hbcv000001nep6

---
Xdrive Toryum https://www.hepsiburada.com/xdrive-toryum-oyuncu-koltugu-kirmizi-siyah-p-hbcv000017jg9k
Hawk'ın kendi sitesinden al daha çok öneriliyor.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet Şeker
Sağol knkm aklımda fikirler oluştu

Hawk v serisi mi hocam oturma yeri çok ince geldi onun dışında birde o boşluk yeri yastık arkası rahatsız ediyor mu seni
evet hawk v serisi oturma yeri fotoğraftakinden daha kalın ve göründüğünden rahat o boşluk kısmı da rahatsız etmiyor arakada sırt yastığı olduğu için oraya değmiyorsunuz

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Furkan Harmancı
Ben de Hawk Future kullanıyorum birkaç aydır, kurduğumdan beri her şey güzel fakat koltuk aşağı doğru yaylanmıyor. Normalde oturma şekline göre sol altta olan kolu açınca yaylanmalı ama bende hiç çalışmadı bu özellik. Whatsapp üzerinden desteğe yazdım, videolarını gönderdim ve bana "Koltuk kendini güvenlik moduna almış." şeklinde döndüler. Nasıl çözebileceğimi sorduğumda teknik ekibe ilettiklerini ve dönüş yapacaklarını söylediler. O dönüş aylardır gelmedi, gelmeyecekte belli ki. Sizin bu konu hakkında bir fikriniz var mı hocam? Siz de bu özellik çalışıyor mu?
Aynı koltuk bende var. Sol taraftaki kolu yukarı kaldır. Sırt kısmını biraz yatır. Kilon çok azsa baya yatır. Arkaya doğru bir kere yüklen kilit iptal olur. Sonra yaylanmaya başlar. Tekrar kilitlemek istediğin yerde aşağı indirirsin.

Bu arada hawk futuredan genel olarak memnunum. Siyah rengini aldım. Kedim her tarafına tüy bırakıyor. Birde tırnağını bir kere taktı direk bir ipi attı. Onun dışında konfor sağlamlık hissi ve terletme konularında çok memnunum. Boy 1.88 kilo 105.

Aynı koltuk bende var. Sol taraftaki kolu yukarı kaldır. Sırt kısmını biraz yatır. Kilon çok azsa baya yatır. Arkaya doğru bir kere yüklen kilit iptal olur. Sonra yaylanmaya başlar. Tekrar kilitlemek istediğin yerde aşağı indirirsin.

Bu arada hawk futuredan genel olarak memnunum. Siyah rengini aldım. Kedim her tarafına tüy bırakıyor. Birde tırnağını bir kere taktı direk bir ipi attı. Onun dışında konfor sağlamlık hissi ve terletme konularında çok memnunum. Boy 1.88 kilo 105.
Harikasınız hocam, teknik servisin vermediği bilgiyi sizden öğrendim. Kilidi açtıktan sonra yatık vaziyette yaylanıyor ama dik pozisyona getirince yine kilitli kalıyor, herhangi bir şekilde yaylanmıyor. Bunun oluru mu bu yoksa anormal bir şey mi var sizce? Bu arada benim kedim de aynı şeyleri yapıyor, çözümü bel yastığını koltuğun üzerine yatay bırakmakta buldum haberiniz olsun. Benimkisi yastıkla rahatsız olup daha da bulaşmadı koltuğa.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
Hawk'ın kendi sitesinden al daha çok öneriliyor.
daha pahallı ama niye öneriliyor ki

bütçem olsa future serisini almak isterdim

hawkı alcaksan v6 yıda bak
galiba v serisinde tek fark renk ben mi yanlılş biliyorum

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
15li kullanıyorum. Hawk'ın fab serilerini de deneyimledim. Bence ikisi de güncel fiyatlarını hak eden ürünler değil. Bence en son 2k bandındayken tercih edilebilir ürünlerdi. Bu markaları tercih edeceksen almışken daha üst modellerine yönel derim. Bütçeni aşabilir belki ama bu giriş seviyesi modellerine şu anki fiyatları verme.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
15li kullanıyorum. Hawk'ın fab serilerini de deneyimledim. Bence ikisi de güncel fiyatlarını hak eden ürünler değil. Bence en son 2k bandındayken tercih edilebilir ürünlerdi. Bu markaları tercih edeceksen almışken daha üst modellerine yönel derim. Bütçeni aşabilir belki ama bu giriş seviyesi modellerine şu anki fiyatları verme.
5.500 den başlıyor ya o kadar bir koltuğa veremem gibi duruyor dediğin gibi bakıyorum 2 ay önce arkadaşım üst modelini xdrive 3800 e almış şimdi 5500 6k diyor future serisini 4k civarına inerse almayı düşünüyorum biraz daha bekleyeceğim inmezse galiba hawk alıcam sen ne tavsiye edersin ikinisi de kullanmış biri olarak fiyattan bağımsız

özellikle xdrive 15 modelinden memnunmusun

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
hocam bu yastık arkasında kocaman bir boşluk var en azından benim attığım model de var o sorun olur mu sizce

hocam o yastık arkasında ki boşluk rahatsız ediyor mu galiba hawk alıcam oturduğunuz kısım ağrıtma yapıyor mu süngeri vs nasıldır sizce o boşluk özellikle bi garip geldi
valla ben bel yastığını kullanıyorum hiç rahatsız etmedi

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
burak karadağ
5.500 den başlıyor ya o kadar bir koltuğa veremem gibi duruyor dediğin gibi bakıyorum 2 ay önce arkadaşım üst modelini xdrive 3800 e almış şimdi 5500 6k diyor future serisini 4k civarına inerse almayı düşünüyorum biraz daha bekleyeceğim inmezse galiba hawk alıcam sen ne tavsiye edersin ikinisi de kullanmış biri olarak fiyattan bağımsız
kardeşim bende seni takipteyim neye karar vericeksin merak ediyorum bende alıcam çünkü :D
v6 3000 TL iken bel bosluğu var diye almamıştım future serisinide hiç araştırmadım

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
kardeşim bende seni takipteyim neye karar vericeksin merak ediyorum bende alıcam çünkü :D
v6 3000 TL iken bel bosluğu var diye almamıştım future serisinide hiç araştırmadım
bende beni takipteyim herkes bir şey diyor karar veremedim future hoşuma gitti ama bütçemi aşıyor xdrive güzel ama çöküyor diyorlar hawk giriş seviyesi bilemedim çok kararsızım

Top Bottom