Neler Yeni

Elinde ps2 si olan varmı ?

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Arkadaşlar küçük kardeşim için bir ps2 araştıyorum fakat fiyatlar aşırı fazla geldi bende o kadar vermek istemiyorum eski bir cihaz elinde ps2 olan varsa yardımcı olur diye burdan yazdım

Not :yer istanbul

NRxZero

80+
Arkadaşlar küçük kardeşim için bir ps2 araştıyorum fakat fiyatlar aşırı fazla geldi bende o kadar vermek istemiyorum eski bir cihaz elinde ps2 olan varsa yardımcı olur diye burdan yazdım

PplayStationu bence boş verin psp falan alın psp vitada olabilor kaç lira bilmiyorum ama ps 2den ucuzdur.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
He o zaman pardon 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

500 liraya ne tableti alsın ? S3 alsa o markasız çöp tabletlerden iyidir
300 TL civarları küçük cocuğun işini görecek tabletler var 300tl verceksen iyi bi marka veya model bekleme zaten

NRxZero

80+
300 TL civarları küçük cocuğun işini görecek tabletler var 300tl verceksen iyi bi marka veya model bekleme zaten
Zaten bir şey bekleme ama radyasyon ve o beş para etmez lcd panele bakınca gözlerin acıyor bizim tanıdıkta almiş tablet sıfır alında ama sarj aleti 1 gun sonra bozuldu ses patlak veriyor bluetooht calismiyor vs vs onun yerine S3 alabililir tablet reisin tab3 alınabilir onlarda android 4.4.2 de romla 7 ye kadar yükseltilebilir

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Zaten bir şey bekleme ama radyasyon ve o beş para etmez lcd panele bakınca gözlerin acıyor bizim tanıdıkta almiş tablet sıfır alında ama sarj aleti 1 gun sonra bozuldu ses patlak veriyor bluetooht calismiyor vs vs onun yerine S3 alabililir tablet reisin tab3 alınabilir onlarda android 4.4.2 de romla 7 ye kadar yükseltilebilir
Hocam laf ustunde kardesime aliyorum ps 2 seviyorum ondan dolayi pa 2 alicam

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Hocam 300 tle bitane buldum kolu yok sadece

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,172
İsim
MehmedVII

Ortlaam bir telefon varsa emülatör kullansın veya bilgisayar da olur. Konsoldan çok daha iyi görüntüsü

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Ortlaam bir telefon varsa emülatör kullansın veya bilgisayar da olur. Konsoldan çok daha iyi görüntüsü
Hocam aksamlari gta sa falan takilicaz hem nostalji olur

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Enes Demirok
500₺’ye ps2 iyi bir fiyat gibi sanki?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,172
İsim
MehmedVII
Hocam aksamlari gta sa falan takilicaz hem nostalji olur
Görüntü kalitesi çok kötü. Gta San Andreas en kötü görüntü PS2'de çok bulanık görüntüler. Dediğim gibi bilgisayar vs varsa en mantıklısı o. Gamepad'siz de oynanıyor

Top Bottom