Neler Yeni

BPN PROTEİN TOZU ( 342 lira )

A_TURAN_A

80+ Bronze
SSN MARKASININ ALT ÜRÜNÜDÜR ŞEKER İZOLE OLMADIĞINDAN UYGUN FİYATA SATILIYOR VE SHAKER YANIN DA HEDİYE.

TOPLAM 6,7 MARKA NIN PROTEİN TOZUNU KULLANDIM ONLARDAN TEK FARKI LAKTOZDAN GELEN ŞEKER VAR EXTRA ŞEKER YOK.

TAT OLARAK BİRAZ TATLI GELİYOR PROTEİN ORANIDA İYİ UYGUN FİYATLI PROTEİN TOZU ARAYANLARA ÖNERİRİM.

AMA ŞEKER LAKTOZDAN GELEN ŞEKER OLDUĞU İÇİN LAKTOZA ALARJİNİZ VARSA ALMAYINIZ.

(SUPGURME12) KODUYLA 342 LİRAYA GELİYOR BU KOD BENİM KODUM DEĞİLDİR MARKANIN SUPLEMENTLERİ İNCELEYEN BİR KANAL İÇİN VERDİĞİ KODDUR BAŞKA BİR KOD BİLEN VARSA KULLANABİLİR BENİM ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA TEK KOD BU.

ÜRÜNÜN SERTİFİKALARI SİTESİN DE VE SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA MEVCUTTUR.

ÜRÜN LİNKİ

İNCELEME VİDEOSU

1691272292123.png

1691272525763.png
1691272763395.png

Son düzenleme:

Spoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Muhammed
ilk kez duydum bu markayı

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
ali
SSN MARKASININ ALT ÜRÜNÜDÜR ŞEKER İZOLE OLMADIĞINDAN UYGUN FİYATA SATILIYOR VE SHAKER YANIN DA HEDİYE.

TOPLAM 6,7 MARKA NIN PROTEİN TOZUNU KULLANDIM ONLARDAN TEK FARKI LAKTOZDAN GELEN ŞEKER VAR EXTRA ŞEKER YOK.

TAT OLARAK BİRAZ TATLI GELİYOR PROTEİN ORANIDA İYİ UYGUN FİYATLI PROTEİN TOZU ARAYANLARA ÖNERİRİM.

AMA ŞEKER LAKTOZDAN GELEN ŞEKER OLDUĞU İÇİN LAKTOZA ALARJİNİZ VARSA ALMAYINIZ.

(SUPGURME12) KODUYLA 342 LİRAYA GELİYOR BU KOD BENİM KODUM DEĞİLDİR MARKANIN SUPLEMENTLERİ İNCELEYEN BİR KANAL İÇİN VERDİĞİ KODDUR BAŞKA BİR KOD BİLEN VARSA KULLANABİLİR BENİM ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA TEK KOD BU.

ÜRÜNÜN SERTİFİKALARI SİTESİN DE VE SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA MEVCUTTUR.

ÜRÜN LİNKİ

İNCELEME VİDEOSU

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Yaklaşık 1.5-2 ay oldu spora başlayalı 172 boy 55 kg yim. Protein tozu zararlı vs hiç kullanma diyenler var ama et,balık vs yemiyorum.Sadece tavuk ve yumurta yiyiorum.Protein tozu almalı mıyım?

Heister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can kara
sporu bırakınca bölgesel yaglanma yapıyor protein tozu. tek zararı bu.

A_TURAN_A

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaklaşık 1.5-2 ay oldu spora başlayalı 172 boy 55 kg yim. Protein tozu zararlı vs hiç kullanma diyenler var ama et,balık vs yemiyorum.Sadece tavuk ve yumurta yiyiorum.Protein tozu almalı mıyım?
hiçbir sporcu protein tozu zararlı demez işi bilmeyenler zararlı der o yüzden onları hiç düşünme. sadece protein tozuyla protein ihtiyacınızı karşılamamalısınız yiyeceklerden de arada karşılamanız gerekir. protein tozunu da sadece sporcular kullanmaz protein eksikliği olan herkes kullanabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sporu bırakınca bölgesel yaglanma yapıyor protein tozu. tek zararı bu.
yanlış bir bilgidir.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,372
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bende alicam kreatin ve protein tozu güzel uygun fiyatlı kaliteli marka arıyorum

A_TURAN_A

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğerlerin 3 te 1 hatta 4 te bir fiyatına şunun içeriğinin diğerleriyle aynı olduğuna inanan var mı gerçekten. 300 liralara protein tozu 3-4 sene önce vardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

images
izole olmadığı için daha uyguna satılıyor protein tozundan şekeri ayırmak çok masraflı bir işlem olduğundan uygun fiyata satılıyor. diğer izole olmayan tozlara da bakabilirsiniz. ayrıca normal de protein tozu masraflı bir ürün değil ama markalar bindirme yaptığı için pahalı satıyor. bewolf markası mesela yüzde 70 indirim yaptı geçen ay ama yine kar etti .

donanimci98

80+ Bronze
izole olmadığı için daha uyguna satılıyor protein tozundan şekeri ayırmak çok masraflı bir işlem olduğundan uygun fiyata satılıyor. diğer izole olmayan tozlara da bakabilirsiniz.
Diğer markaların izole olmayanları da bunun 3-4 katı fiyatında. İçeriği de doğru olsa bile kötü ayrıca. Kesinlikle içilmez.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Diğer markaların izole olmayanları da bunun 3-4 katı fiyatında. İçeriği de doğru olsa bile kötü ayrıca. Kesinlikle içilmez.
diğer markaların izole olmayanları da dediğiniz bir markayı örnek verebilir misiniz. ayrıca içeriği doğru olsa bile kötü dediğiniz nedir .
ben de ilk spora başladığım zamanlar sizin gibi düşünüyordum kaliteli olsun sağlık işi sonuçta diye ama zaman geçtikçe diğer markalara da baktıkça nerdeyse hepsinin ham maddesi aynı sertifikaları aynı sadece fiyat farkı olduğunu anladım. sporculara sponsor olan markalar fiyata bindirme yapıyor , sponsor olmayan da sürüm den kazanmak için fiyatı ucuzlatıyor halbu ki çoğu aynı fiyata üretiliyor.

Son düzenleme:

donanimci98

80+ Bronze
diğer markaların izole olmayanları da dediğiniz bir markayı örnek verebilir misiniz. ayrıca içeriği doğru olsa bile kötü dediğiniz nedir .
Örnek olarak bu. Orta kalite belki biraz daha iyi bir ürün. https://www.supplementler.com/urun/supplementlercom-whey-protein-2000-gr-8349

1159 TL. İçindeki protein oranı %76 ve içinde kreatin yok. Kreatin olması demek yapısından dolayı proteinin fazla görünmesi demek. 1g kreatin 2g olarak çıkıyor testlerde. 2.5 g kreatin testte 5 gr protein olarak görünüyor. Yani Senin attığın tozun 40 gramında 24 gram protein var. Bu da %60 oran yapar. Kreatini düşersek de %50 nin altına iniyor. 2 kg tozun 1 kilosu bile protein değil.
Bu attığımın içinde ise 1.5 kilodan fazla protein var. Malzeme kalitesini saymıyorum bile. 300-400 e protein bulamazsınız. Zaten doğru düzgün denetlemesi de yok. Kakao aroması iteleseler kimse anlamaz. Ondan dolayı almayın.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Örnek olarak bu. Orta kalite belki biraz daha iyi bir ürün. https://www.supplementler.com/urun/supplementlercom-whey-protein-2000-gr-8349

1159 TL. İçindeki protein oranı %76 ve içinde kreatin yok. Kreatin olması demek yapısından dolayı proteinin fazla görünmesi demek. 1g kreatin 2g olarak çıkıyor testlerde. 2.5 g kreatin testte 5 gr protein olarak görünüyor. Yani Senin attığın tozun 40 gramında 24 gram protein var. Bu da %60 oran yapar. Kreatini düşersek de %50 nin altına iniyor. 2 kg tozun 1 kilosu bile protein değil.
Bu attığımın içinde ise 1.5 kilodan fazla protein var. Malzeme kalitesini saymıyorum bile. 300-400 e protein bulamazsınız. Zaten doğru düzgün denetlemesi de yok. Kakao aroması iteleseler kimse anlamaz. Ondan dolayı almayın.
Öncelikle attığınız protein izole bir protein o yüzden fiyatı yüksek izole bir protein olduğu için de oran olarak bakarsanız içinde ki protein oranı yüksek olur mantıklı düşünürsek. izole olmayan bir protein markası istemiştim sizden . 300 - 400 e olmasa bile 500 -600 e de protein tozu bulunuyor çoğu marka %50,%60 gibi indirimler yapıyor (heromega, bewolf , musclebalance ..... ) benim bu konuyu paylaşmamın sebebi fiyat performans olarak iyi olduğunu düşünmem yarışmaya katılmıyoruz parası olmayan biride izole toz almasa olur bence. denetim olayın da haklısınız çok detaylı incelenmediğini ben de düşünüyorum ama bu her marka için geçer li suplement.com un markası içinde geçerli . çünkü ikisini de tarım ve orman bakanlığı inceliyor. eğer testlerin güvenilir olmadığını düşündüğünüz den bpn markasını almayın diyorsanız suplementler.com un markasını da almamalısınız.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,729
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom