Neler Yeni

IPS Monitör Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Ersin
Bütçe
5000
Merhabalar monitör alacağım ama tam anlamadığım için tavsiyelerinizi bekliyorum bütçe max 5k.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
Merhabalar monitör alacağım ama tam anlamadığım için tavsiyelerinizi bekliyorum bütçe max 5k.
3 Model Önerdim Ama Hepsi 1080P Eğer 2K İstiyorsanız Bütçenizi biraz daha artırmalısınız

Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk fhd alacağına 2k al va olsun ha sen diretirsen senin bileceğin is

Bence mantıklı gardaş
Reis Adamıın Hangi Oyunlar Oynadığını Ve 2K Destekleyecek veya rahatça oynatacak bir sistemi varmı bilmiyoruz

1-Adamın Ekran Kartı 2K Destekliyomu bilmiyoruz

2-Ben Şahsen 2K VA Panel'de RDR Oynamaktansa 1080P IPS Oynamayı tercih ederim Bence Renkler Daha önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Ersin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 Model Önerdim Ama Hepsi 1080P Eğer 2K İstiyorsanız Bütçenizi biraz daha artırmalısınız

Reis Adamıın Hangi Oyunlar Oynadığını Ve 2K Destekleyecek veya rahatça oynatacak bir sistemi varmı bilmiyoruz

2-Ben Şahsen 2K VA Panel'de RDR Oynamaktansa 1080P IPS Oynamayı tercih ederim Bence Renkler Daha önemli
Hocam ekran kartını yeni değiştim rtx 4060 ti geçtim monitörüde zaten 1080p istiyorum ama bilgisayarı kullandığım kısım max 24 inç sığıyor.

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tümer Atlı

Knk hp de pivot var mı

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
Knk hp de pivot var mı
Knk Var Yazıyor Ama emin değilim çünkü Standına bakınca nasıl 90 derece dönüyor bu diye düşündüm bende ama yazdıklarına göre var Youtube'den de izliyebilirsin teyit et var mı yokmu belki yanlış yazmışlardır yani çok tuhafıma gitti onun 90 derece dönmesi fotoğrafında arkasına bakarsan ne demek istediğ mi anlarsın heralde

1699455043070.png

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tümer Atlı
Knk Var Yazıyor Ama emin değilim çünkü Standına bakınca nasıl 90 derece dönüyor bu diye düşündüm bende ama yazdıklarına göre var Youtube'den de izliyebilirsin teyit et var mı yokmu belki yanlış yazmışlardır yani çok tuhafıma gitti onun 90 derece dönmesi fotoğrafında arkasına bakarsan ne demek istediğ mi anlarsın heralde

Alıntıyı görüntüle
Aynen knk baktım şimdi yt den pivot varmış

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
Hocam ekran kartını yeni değiştim rtx 4060 ti geçtim monitörüde zaten 1080p istiyorum ama bilgisayarı kullandığım kısım max 24 inç sığıyor.
Knk 24 İnç Almaktansa 27 İnç Koymak için Yeni Masa Alırdım Cidden Arada Baya Fark Var Aşşağı Yazdım Sana Uyanı Seç

Neden Alınmalı:

24 İnç: E-sports oyuncusuysan / Rekabetçi Oyunlar Aşırı Öne Geçmek İstiyorsan / Bütçen Yoksa / 2-3 Saat kullanıyorsan / ...

27 İnç: Hikayeli Oyun Oynuyorsan / Film veya Dizi İzliyorsan / Edit , Yazılım , Photosop vs. ile Uğraşıyorsan / Daha Rahat Kullanmak İstiyorsan / ...

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
Aynen knk baktım şimdi yt den pivot varmış
Knk Alıcaksan Kesinlikle Alınır 1 ms GtG (overdrive özelliği ile) Pivot 165HZ Kesinlikle Fiyatına Değer Ama Sen Yinede Bi Konu vs. Açıp Sor İstersen

Güzel Ama Asla Kesinlikle Bu Fiyata Değmez İstediğin herkese sor forum'da %99 Önermez Bu Fyata

Top Bottom