Neler Yeni

Berbat GeForce NOW Yine Zamlanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,781
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Geçen ay hanıma laptop oynasın diye aldım gene sıra bekliyorsun gene bağlanırken hata veriyor leş ten öte yıllık paket alınacağına gidin pc toplayın kaçak indirip oynayın daha iyi.
bence 2800tl ye daha rahat oynayacak pc toplanmaz. 2-3 yıl boyunca geforce now almak yerine toplanabilir belki.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,066
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence 2800tl ye daha rahat oynayacak pc toplanmaz. 2-3 yıl boyunca geforce now almak yerine toplanabilir belki.
GFN fiyatı her 3 ayda bir zamlanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 yıl boyunca paket alsan 3 yılda belliki 6-7 kere zam yiyecek. Öyle böyle zam da yemeyecek şuan 1 adet 15k pc toplamak daha mantıklı.
Bu yıl başından beri 4. zam olması lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Sezgin
Geçen ay hanıma laptop oynasın diye aldım gene sıra bekliyorsun gene bağlanırken hata veriyor leş ten öte yıllık paket alınacağına gidin pc toplayın kaçak indirip oynayın daha iyi.
Hocam cümleyi anlayana kadar canım çıktı. Hanıma laptop oynaması için ne aldınız?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,066
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam işte 12 kere zam yiyecek şuan 15k ya sistem toplamak daha mantıklı.
Param var ama maalesef alamıyorum. YKS var mecbur şu boktan şeye kaldım. Onun yerine 2 yıl full yatırım yapıp YKS sınavında sonra alacam İnşallah

Knispel

80+ Bronze
Premium alanları bile sıra bekletiyor artık. Gerçekten rezil bir duruma düştü. En son 1.5 sene önce kullanmıştım TR sunucularında oynarken inanılmaz lag sorunu vardı avrupa sunucusuna dönünce düzeliyordu şuan hallettiler mi o sorunu bilmiyorum fakat daha çok sorunları var. En kötü ihtimalle imkanınız varsa biraz para biriktirip 2.el bir bilgisayar aldığınızda çok daha rahatlarsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,846
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom