Neler Yeni

İç dökme | Eşcinselliğin normal olduğu kabulüyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle
Bro nasıl gay olabilirsininiz ki? Eşcinselliğe sonuna kadar karşıyım. Aşırı saçma bir şey.
Bunu bizler bilemeyiz işte. Caner buna büyük bir örnek; kendisi çok uzun zaman önce gene böyle bir konu açmıştı ve bu durumdan nefret ettiğini falan söylemişti. Kendisi zaten dinine düşkün biri, uzun süredir Caneri forumdan tanıyanlar bilir. Herkesin hayatı kendisine, kimsenin cinsel yönelimi kimseyi ilgilendirmez.

bwNN

80+ Silver
Hiç kendini denedin mi karşı cinsle ne bileyim belki hic sevgilin olmamistir bilincaltin buna yönelmiştir. Tabi insan kendisini bilir boyle bir şey varsa normal karşılanması lazim. Hayat senin hayatın kararlar senin kararlarin hangisi doğru olduğunu düşünüyorsan onu seç.

TamerKs

80+ Silver

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hiç kendini denedin mi karşı cinsle ne bileyim belki hic sevgilin olmamistir bilincaltin buna yönelmiştir. Tabi insan kendisini bilir boyle bir şey varsa normal karşılanması lazim. Hayat senin hayatın kararlar senin kararlarin hangisi doğru olduğunu düşünüyorsan onu seç.
Bende bir gariplik olduğunu ilkokuldan beri biliyordum. Ve evet hoşlanmadığım halde iki kıza çıkma teklifi ettiydim. Ama yok yani. Yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu yazıp nasıl bir anda eşcinsel oldun garibime gitti ama neyse bana karismak düşmez.
Evet

Şaka gibi, bunu yazan biri erkek sevgilim var diyor. Sana saygım kalmadı
Tamer zaten konuda bundan bahsetmiştim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bunu bizler bilemeyiz işte. Caner buna büyük bir örnek; kendisi çok uzun zaman önce gene böyle bir konu açmıştı ve bu durumdan nefret ettiğini falan söylemişti. Kendisi zaten dinine düşkün biri, uzun süredir Caneri forumdan tanıyanlar bilir. Herkesin hayatı kendisine, kimsenin cinsel yönelimi kimseyi ilgilendirmez.
Dinden çıkmadım bu arada. Ve evet bir dönem eşcinselliği sapkınlık olarak niteliyordum. Dediğim gibi,konuda yazdım zaten, toplumsal baskıyla ve zorlantılı icsellestirme sonucu öyle büyüdüm. Ama psikiyatrist ve psikolog desteği ile kendimi kabul ediyorum. Anlamadım herkes nasıl buna takıldı? Dedim zaten,bastırmayı bıraktığım zaman intihar düşüncem azaldı vs . insanlar bunu nasıl görmezden geliyor anlamadım.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,100
İsim
Semih Boran
Desteğin için çok teşekkür ederim. Bu benim için çok değerli. 🌸 Psikoloğuma teşekkür etmek lazım emeği büyük.
Haşa ne desteği? İman götürecek şeyleri benimsetmeye çalışmış anlaşılan. O psikolog, hem Dünya hem de ahiret hayatını mahveder söyleyeyim. Haşa eşcinsellik normal mi? Haşa ve kella. Bunun fıtrat bozukluğu olduğunun en basit delileri şunlar:
1. Erkek ve dişi olarak ayrılıyor cinsiyetler
2. lezbiyen birliktelik yaşayan bazı kadınlar, ikisinden biri erkek gibi giyiniyor (kendini erkek olarak görüyor yani başka bir cinsiyetten olduğunu düşünüyor, bu normal değil)
3. lezbiyen bazı kadınlar mastürbasyon için karşı cinsin, cinsel organı şeklindeki şeyleri kullanıyorlar (Erkek cinsiyetine ihtiyaç duyuyorlar yani. Kendilerini kandırdıklarının en basit delili).
Ek olarak 20-30 sene evvel eşcinsellik hiç yaygın değildi. Ne olduda son 5-10 senedir küfür ve bu tür sapkınlıklar yükselişte? Ek olarak fark ettiysen küresel firmaların bazıları eşcinselliği haşa normalliştermeye çalışıyor reklamlarında vs. yer vererek. Kız gibi makyaj yapan erkek vs. fazla fark ettiysen küresel şirketlerin reklamlarında. 2000'lerde yoktu bunlar mesela. Son 5 senedir özellikle artışa geçti. Ek olarak eskiden eşcinsellik çoğu şirketten, iş yerinden kovulma sebebiydi diye biliyorum.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dinden çıkmadım bu arada. Ve evet bir dönem eşcinselliği sapkınlık olarak niteliyordum. Dediğim gibi,konuda yazdım zaten, toplumsal baskıyla ve zorlantılı icsellestirme sonucu öyle büyüdüm. Ama psikiyatrist ve psikolog desteği ile kendimi kabul ediyorum. Anlamadım herkes nasıl buna takıldı? Dedim zaten,bastırmayı bıraktığım zaman intihar düşüncem azaldı vs . insanlar bunu nasıl görmezden geliyor anlamadım.
Hocam kim ne derse desin hayat senin hayatın.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Top Bottom