Neler Yeni

Silindi

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
1.Teneffüs oldu 1 tane çocukla 1 oyun hakkında konuştuk 5 dakika ondan sonra kimseyle konuşamadım yanımdaki çocuk da garip sınıf başkanına sen nasıl sınıf başkanısın diye bağırıyor bana bacağını çıtlatacam diyor defterimi karıştırıyor müzik dersinde şarkı söylüyor yanağımı sıkıyor sırada tek oturuyor gibi davranıyor ve diğer teneffüslerde bir tane ilkokul arkadaşım var onun arkadaşı var onlarla konuştum özel bir şey konuşacağız git dediler ve başka teneffüste de bir çocuğa müzik hocası değişmiş gördün mü dedim duymamazlık yaptı gerçekten bıktım youtube kanalında beni sevmediğini söyleyen kızlara bakınca onları dövesim geliyor benden sessiz ve sıkıcı insanların oturduğu yerden arkadaşı olmasına ve arkadaşlarının ona değeri aynı olması çok zoruma gidiyor bana anca okulundan atılmış insanlar geliyor öğle arası oldu ama şimdiden bile 4 ay nasıl dayanacağım diye düşünüyorum çıkmaza girdim değişecek okulda yok zaten diğer okullar bizim okuldan daha beter ve uzak
sor kendine bu insanlarla konuşmaya gerek var mı diye yok diyorsan boşver 4-5 yıl civarı dışlanmış birisi olarak cidden bir şey kazandırmaz onları kazanmaya çalışman

hpxtech

80+
Senin sınıf sınıf değil yada sen cidden çok enterasan birisin bu kdr dışlanma normal değil 1 kişi dahi sevmiyosa problem sende diye düşünüyorum artık.
Yani biri mesela konuşsa ben onla doğru düzgün konuşurum ve başkalarıyla konuşacak konu bulamıyorum

Son düzenleme:

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
umt
Discord
umt#4257
Derslerim kötü sayılmaz 7.sınıfta herkesin ortalaması düştü benim 2-3 puan arttı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun oynayan yok ki
8.sınıf mısın

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,252
İsim
Selim
1.Teneffüs oldu 1 tane çocukla 1 oyun hakkında konuştuk 5 dakika ondan sonra kimseyle konuşamadım yanımdaki çocuk da garip sınıf başkanına sen nasıl sınıf başkanısın diye bağırıyor bana bacağını çıtlatacam diyor defterimi karıştırıyor müzik dersinde şarkı söylüyor yanağımı sıkıyor sırada tek oturuyor gibi davranıyor ve diğer teneffüslerde bir tane ilkokul arkadaşım var onun arkadaşı var onlarla konuştum özel bir şey konuşacağız git dediler ve başka teneffüste de bir çocuğa müzik hocası değişmiş gördün mü dedim duymamazlık yaptı gerçekten bıktım youtube kanalında beni sevmediğini söyleyen kızlara bakınca onları dövesim geliyor benden sessiz ve sıkıcı insanların oturduğu yerden arkadaşı olmasına ve arkadaşlarının ona değeri aynı olması çok zoruma gidiyor bana anca okulundan atılmış insanlar geliyor öğle arası oldu ama şimdiden bile 4 ay nasıl dayanacağım diye düşünüyorum çıkmaza girdim değişecek okulda yok zaten diğer okullar bizim okuldan daha beter ve uzak
Çok basit spora yazıl ve pısırık olma sonra onlar senin etrafinda toplancak 👍

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
koray erol
sor kendine bu insanlarla konuşmaya gerek var mı diye yok diyorsan boşver 4-5 yıl civarı dışlanmış birisi olarak cidden bir şey kazandırmaz onları kazanmaya çalışman
fazlaya kaçma bağımlılık yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama acayip ders çalışma motivasyonun oluyo

Existentia

80+ Silver
Kral sana hemen bir spor programı yazıyorum

hpxtech

80+
Şurda yarım dönemin kalmış zaten 8.sinifta full ders yaparsın o yüzden boşver arkadaşın olmasa da olur
1,5 sene çok be hocam zaten sınıfta sevmediğim çok kişi var geçmiyor zaman

Son düzenleme:

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
umt
Discord
umt#4257
1,5 sene çok be hocam zaten sınıfta sevmediğim çok kişi var geçmiyor zaman