Neler Yeni

7k bandında direksiyon seti ne önerirsiniz ?

Gazi.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Gazi
Bütçe
7000
markası hiç farketmez ama foce feedback olan bi direksiyon seti istiyorum evet 2.nci el de olur sadece akliteli olsun yeter birde

2.elde direksiyon seti alırken neye dikat etmeliyim

MCHNST

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
efe toklu

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Ensar Polat
Dostum giriş seviyesi olarak en iyi direksiyon budur:
ikinci el olarak alacaksan kesinlikle denemeden alma.
Bu direksiyon diğer ülkelerde giriş seviyesi olabilir bizim ülkemizde giriş seviyesi falan değil

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Talha Açıkgöz
Bütçeni baya aşıyor ama kesinlikle g29 almalısın aksi halde paran boşa gider az daha çık g29 al çok kaliteli direksiyon

Gazi.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Gazi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçeni baya aşıyor ama kesinlikle g29 almalısın aksi halde paran boşa gider az daha çık g29 al çok kaliteli direksiyon
çok ya orantısız 2. el nerdeyse sıfır parasında satıyorlar g27 dfgt nasıldır alınır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum giriş seviyesi olarak en iyi direksiyon budur:
ikinci el olarak alacaksan kesinlikle denemeden alma.
neye dikat etmeliyim bir test programı vs. varmı

MCHNST

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
efe toklu
Bu direksiyon diğer ülkelerde giriş seviyesi olabilir bizim ülkemizde giriş seviyesi falan değil
Dostum bir ürün giriş seviyesiyse giriş seviyesidir bunu maalesef fiyatı belirlemiyor bana göre, bilinmedik markalar da saçma sapan direksiyonlarda alabilirler fiyat oalarak ve performans olarak seni memnun edecek en makul direksiyon bu, thrustmaster direksiyonlar artık çok pahalandı.
çok ya orantısız 2. el nerdeyse sıfır parasında satıyorlar g27 dfgt nasıldır alınır mı?

neye dikat etmeliyim bir test programı vs. varmı
Dostum dediğim gibi denemden alma, test programı varmı bilmiyorum, ama dönerken zorlanıyor mu? ekranda gecikme oluyor mu?, pedalların tepkimesin de gecikme var mı? bunlara bakıp alabilirsin.

şahin doğan

80+ Platinum
T150 en mantıklısı.

Gazi.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Gazi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.

Gazi.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Gazi
T150 en mantıklısı.

bir bu var ben debriyajda istiyorum hocam ya ama bu modelde t300 pedaları kulanmış nası oluyorya destek sağlarmıki pazarlıkla biraz indiririm ama üstüne koyup g29 veya g27 nasıl mantıklımı

t80 nasıl hocam
benim bildiğim kadarıyla 240 derece birde force feedback yok birde forumlarda okududğum kadarıyla baya oyunlarda kalibrasyon istiyormuş onların piyasası nedir hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.

bir bu var ben debriyajda istiyorum hocam ya ama bu modelde t300 pedaları kulanmış nası oluyorya destek sağlarmıki pazarlıkla biraz indiririm ama üstüne koyup g29 veya g27 nasıl mantıklımı

benim bildiğim kadarıyla 240 derece birde force feedback yok birde forumlarda okududğum kadarıyla baya oyunlarda kalibrasyon istiyormuş onların piyasası nedir hocam
https://www.akakce.com/direksiyon-s...-488-gtb-edition-pc-ps4-fiyati,599473365.html bunu görünce sordum hocam ben de bilmiyom ki

Top Bottom