Neler Yeni

iphone 14 youtube saliselik donma

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Emre Turan
Merhabalar olayı özetliyorum başlıktan çok anlaşılmıyor şimdi youtubedan herhangi bir şarkı açtım diyelim arka plana attım instaya veya başka bir programa geçtim fark etmiyor oradan döndüğümde şarkıda böyle anlık bir durup başlıyor çok kısa bir sürec ama fark ettiriyor kendini ve çok rahatsız edici hiçbir türlü çözemedim bir şey de yapmadım gerçi daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı internetten de arastırdım böyle bir şey cıkmıyor bilen varsa çzöümü yardımcı olursa sevinirim

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
ismail
Düzeltirler ilerde

Kamira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız
Merhabalar olayı özetliyorum başlıktan çok anlaşılmıyor şimdi youtubedan herhangi bir şarkı açtım diyelim arka plana attım instaya veya başka bir programa geçtim fark etmiyor oradan döndüğümde şarkıda böyle anlık bir durup başlıyor çok kısa bir sürec ama fark ettiriyor kendini ve çok rahatsız edici hiçbir türlü çözemedim bir şey de yapmadım gerçi daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı internetten de arastırdım böyle bir şey cıkmıyor bilen varsa çzöümü yardımcı olursa sevinirim
Sıfırlamayı denedin mi? Bir de yapmadığın güncellemesi vs. var mı?

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Emre Turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
denemedim sıfırlamaya uğraşmak istemiyorum çünkü uğraştırıcı geliyor eskiden olmuyordu bir anda olmaya başladı umarım daha önce bununla karşılaşıp çözen biri vardır denk geliriz güncellemeler tam her şey son sürümde ios olsun uygulama olsun güncellikte sorun yok

Kamira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız
denemedim sıfırlamaya uğraşmak istemiyorum çünkü uğraştırıcı geliyor eskiden olmuyordu bir anda olmaya başladı umarım daha önce bununla karşılaşıp çözen biri vardır denk geliriz
Deneyin o zaman madem rahatsız oluyorsunuz denemeniz lazım. Telefon güncellemelerini vs. de kontrol etmelisiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

güncellemeler tam her şey son sürümde ios olsun uygulama olsun güncellikte sorun yok
Tamam tek çare sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Batın Köse
internet olmadığına eminsiniz değil mi?

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Emre Turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hmhm yani son çare deneyelim bir saat bekleyeyim konuda çözüme ulaşılmazsa başka bir şekilde uğraş verelim

internet olmadığına eminsiniz değil mi?
anlamadım

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Furkan Görür
Güncelleme bekle ya da güncelleme düşür.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Batın Köse
hmhm yani son çare deneyelim bir saat bekleyeyim konuda çözüme ulaşılmazsa başka bir şekilde uğraş verelim

anlamadım
pardon biraz yanlış yazmışım sorunun internetten olmadığına emimisiniz yazıcaktım.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Emre Turan
Güncelleme bekle ya da güncelleme düşür.
sorun yaşanmaya başladıktan sonra 3-4 güncelleme falan atmışımdır o yzüden güncelleme çözmez herhalde bize bu durumu net yaşamış biri lazım tek bana olmuş olamaz herhalde

Kamira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız
pardon biraz yanlış yazmışım sorunun internetten olmadığına emimisiniz yazıcaktım.
İnternet kaynaklı neden böyle bir sorun olsun?

sorun yaşanmaya başladıktan sonra 3-4 güncelleme falan atmışımdır o yzüden güncelleme çözmez herhalde bize bu durumu net yaşamış biri lazım tek bana olmuş olamaz herhalde
Dostum sıfırlama işini sen bir düşün. Denemekten zarar gelmiyor.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Emre Turan
internetlik sıkıntı yok ya tel verisinde 100 download falan alıyorum evdeki 70 lerde abimin 14 pro maxi var onda bakıyorum böyle bir sorun yok daha önce oldu mu dedim yok dedi bilemedim birkaç saat bekleyeyim format deneyip çzöülürse konuyu kaparım çözülmezse o zaman patladık

o aklımda ya uğraşı vericem ama birkaç saat bekleyip belki yaşayıp formatsız şöyle çözersin gerek yok diyen biri çıkar eğer çıkmazsa direkt formatlıcam sizi dinleyip

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Batın Köse

packet loss mu oluyor diye düşünüdüm.

YT yeniden silip yükleyebilirsin birde yaşadığın sorunun videosunu atarsan daha iyi olur.

Top Bottom