Neler Yeni

Kürtler Hakkında Aklıma Takılan Şey ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Cengiz
Selam Dostlar Ben Türk'üm Kemalist Milliyetçi Düşünceye Sahibim Bana Göre Kürt Diye Bir Irk Yok Zaten Ülkesi Olmayan Bir Topluluktan Nasıl Bir Millet Oluyor Onu Aklım Almıyor Zaten Tamamen Saçmalık Bana Göre Türkiyede Doğan Birisi Türktür Bunlar Nasıl Kürt Oluyor Biri Açıklayabilir Mi ? Babasıda Tr'de Doğmuş Anneside Kendiside Ama Ben Kürdüm Diyor Bu Neye Göre Kime Göre Kürt Oluyor Bunu Açıklayabilecek Birisi Var Mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Ahmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Kadir Çelik
soyağacına göre olabilir biz türklerin anavatanı daha önce balkanlar - anadoluydu şimdi anadolu mesela.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,718
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Selam Dostlar Ben Türk'üm Kemalist Milliyetçi Düşünceye Sahibim Bana Göre Kürt Diye Bir Irk Yok Zaten Ülkesi Olmayan Bir Topluluktan Nasıl Bir Millet Oluyor Onu Aklım Almıyor Zaten Tamamen Saçmalık Bana Göre Türkiyede Doğan Birisi Türktür Bunlar Nasıl Kürt Oluyor Biri Açıklayabilir Mi ? Babasıda Tr'de Doğmuş Anneside Kendiside Ama Ben Kürdüm Diyor Bu Neye Göre Kime Göre Kürt Oluyor Bunu Açıklayabilecek Birisi Var Mı ?
Bir ırkın var olabilmesi için ülkesi olmasına gerek yoktur kürtler ilk olarak iran dağlarında yaşıyan bir toplumdu ordan anadolunun belli kısımlarına ırak ve suriyeyede indiler kürt diye bir etnik köken vardır

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
var,Eyyubiler kürttü,Komagene krallığı kürttü,Sizin gibiler sayesinde daha çok HÜDA PARa oy verir onlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

soy ağacına,doğup büyüdü topluma göre?
HüdaPar'a Oy Verenlerin Ne Olduğunu Hepimiz Biliyoruz Zaten :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Ahmet
ikiside sırtını terör örgütüne yaslayan bir parti
Bu kadar kendinizi aklamaya çalışmayın.
kürtlerin kürdistan istemesine gelirsek sonuçta gerek osmanlı gerek başka müslüman devletlerin altında yaşadı adamlar,ırak özerk yönetimi ırak topraklarının içinde kalması halinde desteklerim,bebekleri şehit edenler bizden toprak değil sarı torba alır

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,698
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Annemde tr de doğmuş babamda ben Amerikalıyım✌️✌️

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,160
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom