Neler Yeni

0xC0F1103F Hatası Nvidia Geforce Now

Boracvd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Bora Ali Çavdar
Bilgisayarıma Nvidia Geforce Now indirdim ancak " Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor" hatası aldım
Sistemim
Anakart: Asus P5G41T-M LX3
Ram:DDR3 2GB
İşlemci: İntel Pentium dual core E5500 @2.80GHZ
Ekran Kartı: Ekran kartı yok ancak aygıt yöneticisinde
- Intel(R) G41 Express Chipset Var

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,711
İsim
Gtx 1090Tİ
Bilgisayarıma Nvidia Geforce Now indirdim ancak " Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor" hatası aldım
Sistemim
1668957488355.png

Sistem gereksinimlerini karşılamıyorsunuz

alperennN

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Çok saçma ya adam bilgisayarı kötü diye alıyor ama onun da sistem gereksinimleri var 🤭CS falan için zaten bu sistem gereksinimleri yine öyle böyle 2-3k arası tutar sistemi böyle bı sisyeme sahip olan adam niye kullansın + ben zamanında 1.4 GHz 4 ram li laptopumla çamur grafiklerle oynamistim

Boracvd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Bora Ali Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok saçma ya adam bilgisayarı kötü diye alıyor ama onun da sistem gereksinimleri var 🤭CS falan için zaten bu sistem gereksinimleri yine öyle böyle 2-3k arası tutar sistemi böyle bı sisyeme sahip olan adam niye kullansın + ben zamanında 1.4 GHz 4 ram li laptopumla çamur grafiklerle oynamistim
Aynı şekilde bende 1.8ghz 4gb ramli laptopumda oynuyorum ancak bir YouTube bile zor açıyor ama masaüstüm laptoptan daha hızlı anlam veremedim bir türlü

alperennN

80+ Silver
Aynı şekilde bende 1.8ghz 4gb ramli laptopumda oynuyorum ancak bir YouTube bile zor açıyor ama masaüstüm laptoptan daha hızlı anlam veremedim bir türlü
Yok knk frekansları iyi olursa ram ve işlemcinin bı SSD ile çözülüyor frekanslar benimki gibi kötüyse SSD bile kurtarmıyor onu kendim deneyimledim bunu

Boracvd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Bora Ali Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle
Yok knk frekansları iyi olursa ram ve işlemcinin bı SSD ile çözülüyor frekanslar benimki gibi kötüyse SSD bile kurtarmıyor onu kendim deneyimledim bunu
Ben 4gb ram ekleyip kurtarabilirim diye düşünüyorum PC boşta iken CPU %10 Ram %89da felan ayrıca uygulama içinde sadece ram karşılamıyor directx sürümüne baktım 12 yazıyor bir şey farkedermi acaba

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
Sistemim
Windows arama yerine girip grafik ayarları yaz. Oradan Geforce NOW seçip güç tasarrufunu seç. Aynısını ekran kartı gtsfik ayarlarından da seç. Bende böyle düzeldi

Top Bottom