Neler Yeni

Yardım "Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gereksinimleri karşılamıyor" sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Bulut
Bilgisayarıma Nvidia Geforce Now indirdim ancak " Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor" hatası aldım
Sistemim
Ram:DDR4 8GB
İşlemci: İntel Core İ7 6500U
Ekran Kartı: İntel HD Graphics 520 ve Geforce 940mx(ben geforce 940 mx kullanıyorum onu ayarladım)

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

pc ustasi1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
pcustasi1
  • Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 GB ekran kartıyla forza horizon 4 oynuyorum geforce now için oldukça yeterli bence 2 GB
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış bilgilendirmeyelim lütfen
dostum istersen discordda görüşelim belki benim yanlış yaptığım bir şey vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum istersen discordda görüşelim belki benim yanlış yaptığım bir şey vardır
sen izlerken yapayım birde

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Bulut

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
Bilgisayarıma Nvidia Geforce Now indirdim ancak " Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor" hatası aldım
Sistemim
Ram:DDR4 8GB
İşlemci: İntel Core İ7 6500U
Ekran Kartı: İntel HD Graphics 520 ve Geforce 940mx(ben geforce 940 mx kullanıyorum onu ayarladım)
Aynı özellikte bilgisayar bende de var 2,5 yıldır sorunsuz oynuyorum. Windows 10 kullanıyorsan sol altta arama yerine girip Grafik Ayarları yaz. GeForce NOW'a seç Entegre grafik veya diğer ismiyle güç tasarrufu seç aynısını Nvidia denetim masasından da yap sorun çözülmeli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Bulut
Aynı özellikte bilgisayar bende de var 2,5 yıldır sorunsuz oynuyorum. Windows 10 kullanıyorsan sol altta arama yerine girip Grafik Ayarları yaz. GeForce NOW'a seç Entegre grafik veya diğer ismiyle güç tasarrufu seç aynısını Nvidia denetim masasından da yap sorun çözülmeli.
reis söyler misin bana sen nasıl bi kralsın elini ayağını öpeyim yaptım oldu yaa Allah senden razı olsun çok teşekkür ederim adamsın <3

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
reis söyler misin bana sen nasıl bi kralsın elini ayağını öpeyim yaptım oldu yaa Allah senden razı olsun çok teşekkür ederim adamsın <3
Rica ederim. Ben de ilk başladığımda aylarca tarayıcı üzerinden oynamak zorunda kalmıştım uygulamada böyle hata vardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Bulut
Rica ederim. Ben de ilk başladığımda aylarca tarayıcı üzerinden oynamak zorunda kalmıştım uygulamada böyle hata vardı.
Teşekkürler tekrardan. Bu sorunun çözümünü illa bilenler vardır ama kimse yüklemiyor youtube'ye ben çekeyim atayım bari insanlar yararlansın

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç