Neler Yeni

Öneri 1.250.000 araba önerisi sedan

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
alır yıllarca biner dersen kia al 2. el satışta çok zorlanıyorsun malesef bizim ülke değişmiyor bazı markalardan şaşmıyorlar kia ssangyong mükemmel araçlar yapıyorlar

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
Enes kaya
alır yıllarca biner dersen kia al 2. el satışta çok zorlanıyorsun malesef bizim ülke değişmiyor bazı markalardan şaşmıyorlar kia ssangyong mükemmel araçlar yapıyorlar
Kia o algiyi kirdi hocam bir toyota kadar hizli satilmiyor tabi ama millet kia markasini almaya basladi gayet kullaniyor. Ama ssangyongun piyasasi direk yok mesela :(

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Kia o algiyi kirdi hocam bir toyota kadar hizli satilmiyor tabi ama millet kia markasini almaya basladi gayet kullaniyor. Ama ssangyongun piyasasi direk yok mesela :(
ben 2 sinede bindim kia halen devam 2 si de müthiş bence hiç düşünülmemeli uzak doğu araba gerçekten tek geçerim

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
Enes kaya
ben 2 sinede bindim kia halen devam 2 si de müthiş bence hiç düşünülmemeli uzak doğu araba gerçekten tek geçerim
Yok knk bizim millet bombos vw a biner alman arabasi sanayide ustasi var piyasasi var diye gider alir. Sorma valla ben kia ceratoyu alinca dayim niye aldin kia ya coroa alsaydin daha iyi demisti. 6ay sonra kuzenim corolla aldi ikimizin aracta 2016modeldi arada ki parca kalite farki gercekten hissediliyor en az 1 sinif. Ceratonun yol tutusu audi A3 ile esdeger yapilan testlerden mesela. Bunu bilmezler kia alma yegenim derler sorma…

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,249
Üyeler
145,354
Son üye
aske
Top Bottom