Neler Yeni

1.3 milyona megan alınır mı

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mehmet B
2021 model 1.5 etsi octavia veya 2020 model 1.6 dizel ımression passat bakılır o paralara

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,334
İsim
uwu
hayatında hiç mercedes ya da mercedes ayarında yaşlı bi arabaya bindin mi dostum, w211 kasa 2004 model mercedesimiz var, 5 yıldır bizde, bakımları hariç 1 tllik masraf çıkarmadı, tabi aracın temiz olmasıda önemli alırken. ama boş konuşuyorsun
Sizden önceki sahibi sanayiye bulaştırmamıştır o yüzden ama piyasadaki çoğu 2015 altı Almanlar genelde zengin gözükmeye çalışan orta bütçeli insanlar oluyor ve wag grubu gibi mersedeste servis masrafında geçiriyor .

Tekrardan diyorum bakımlı arabaya hiçbirşey olmaz birollara hala Doğan’ının servis bakımını yaptıran amca var 0 aldığından beri bakımını yaptırmış böyle arabalara hiçbirşey olmaz

Emre1847

80+
1.3 güzel motor fakat donanımı düşük , sıfır corolla dream paket bakabilirsiniz kablosuz şarj , hayalet ekran baya özelliği var veya d sınıfı 2020 1.5 tsi business passat bakabilirsiniz ama temiz düşük km zor bulunur , c sınıfı derseniz de 1.5 2020+ octavia bakabilirsiniz , başka da alınabilecek c sınıfı araba yok bence
Bide suv var 1.4 tsi bmt 150 71km highline tiguan 1350 diyor

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
scarled.
Sizden önceki sahibi sanayiye bulaştırmamıştır o yüzden ama piyasadaki çoğu 2015 altı Almanlar genelde zengin gözükmeye çalışan orta bütçeli insanlar oluyor ve wag grubu gibi mersedeste servis masrafında geçiriyor .

Tekrardan diyorum bakımlı arabaya hiçbirşey olmaz birollara hala Doğan’ının servis bakımını yaptıran amca var 0 aldığından beri bakımını yaptırmış böyle arabalara hiçbirşey olmaz
zaten bir arabayı alırken ilk önce bi expertize sokarsın araştırır iyice bakınır öyle alırsın dimi dostum, ben bunu alıyorum diyipte parayı verip kimse araba almaz, almamalı, demek istediğim şey piyasada tamam çok fazla eski ve sıkıntılı mercedes var, ama temizini bulursan 1.3 megane gibi bi arabaya binmek yerine 1.6 ''mercedes'' e binersin

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,334
İsim
uwu
benıom anlamadıgım su son mobel dusuk km lı aracları neyını beyenmeyıp satıyorlar ınsanın ıcıne kusku dusuyor
Hocam sıfır araçların çoğu galerilerin elinde dönüyor her biri 20/30 üste koyup birbirine satıyor

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
1.3 tce motor 140 HP 240nM tork var. Aynı motor nissan da kullanıyor

Şarj problem değil diyorsanız şarjlı arabalar bakabilirsiniz lakin uzun yol yapmak sıkıntı batarya teknolojisi daha gelişmesi lazım ben şuan almam açıkçası

O fiyata BMW mercedes temiz ise alınabilir ama genelde bol bol yanlanmış BMW var piyasada
Ayrıca şunu eklemek isterim 1.2cc 130 hp 1.3cc 158Hp kullandım hız ve tork harika lakin yakıt olarak az değiller düz 1.6 turbosuz araçlar kadar yakıyor.

Yakıt önemli az yaksın dersen dizel alman lazım veya tam uyumlu motorlu LPG li araç alman lazım

nostrovia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
DirtyBlue
1.3 güzel motor fakat donanımı düşük , sıfır corolla dream paket bakabilirsiniz kablosuz şarj , hayalet ekran baya özelliği var veya d sınıfı 2020 1.5 tsi business passat bakabilirsiniz ama temiz düşük km zor bulunur , c sınıfı derseniz de 1.5 2020+ octavia bakabilirsiniz , başka da alınabilecek c sınıfı araba yok bence
Donanım düşük dediğin icon paket en dolusu masajlı koltuk bile var.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,201
İsim
Berkecan Ergin
Max bütçe söylersen daha sağlıklı öneri yapabilirim. Şuan yazanlar arasında en iy öneri bence octavia ile passat

Top Bottom