Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

Palo DAYI

80+ Gold
ben 1 ay 2 gundur beklıyom whatgeehk ten aldım aw

black159

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen çakır
Whatgeek çok rezil maalesef,epomaker bir tık daha iyi en azından müşteri hizmetleri konusunda ama o da pek iyi sayılmaz.Bakalım olur da şansımıza vergi de çıkmaz belki
Geekden 3 ürün aldım farklı zamanlarda pek sorun yaşamadım. Vergi konusunda da yardımcı olmaya çalışıyorlar

Palo DAYI

80+ Gold
Geekden 3 ürün aldım farklı zamanlarda pek sorun yaşamadım. Vergi konusunda da yardımcı olmaya çalışıyorlar
2 haftadır siteye hem mail hemde canlı destekten yazıyorum cevap yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Taha ARVAS
benim şu an böyle son işleme göre ülkede ancak vergi çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum. Ben
de sırf vergi çıkmasın diye yanwen kargo diye talepte bulunmuştum. Onu da forumdan gördüm vergi çıkmaz falan demişlerdi. İnşallah patlatmazlar bizi
1708286064158.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

ptt de bütün ücretler 0 görünüyor
1708286157807.png

Palo DAYI

80+ Gold
benim şu an böyle son işleme göre ülkede ancak vergi çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum. Ben
de sırf vergi çıkmasın diye yanwen kargo diye talepte bulunmuştum. Onu da forumdan gördüm vergi çıkmaz falan demişlerdi. İnşallah patlatmazlar bizi
Alıntıyı görüntüle

ptt de bütün ücretler 0 görünüyor
Alıntıyı görüntüle
Yarin belli olur bizimkiler yanwenle ve ptt yoluyla gelen çoğu kişiye hatta herkese cikti diye biliyorum :(

Palo DAYI

80+ Gold

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Yanwenle geldi sanırım kargoda, ptt'ydi yalan olmasın, onu hatırlamıyorum. 0 vergi, miss gibi ürün ama farklı ürün sipariş etmiştim yine aynı siteden.

Son düzenleme:

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
Bence bu fazla vergiler firmanın vergi için çok düşük fiyat yazmasıydı, ve çok sayıda alınınca farkındalık oluştu belli bir fiyattan vergilendirdiler.

Bence bu fazla vergiler firmanın vergi için çok düşük fiyat yazmasıydı, ve çok sayıda alınınca farkındalık oluştu belli bir fiyattan vergilendirdiler.
Not: 700tl vergi çıksa bile fiyatı için en iyi klavye bence.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Top Bottom