Neler Yeni

1 fanlı vs 4 fanlı mesh kasa farkı

Aususlike

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Yusuf Kaan
Selamlar. Elimde tek fanlı, mesh olmayan bir kasa var. Elimdeki gtx 1660 super li sistemim de ekran kartım ve işlemcim 95 dereceleri görüyor. Sıcaklığı düşürmek için kasa almayı düşünüyorum. Ayrıdan hem ekran kartımın, hem işlemcimin 6 aylık termal macununu değiştirsem ve 4 fanlı mesh bir kasaya geçsem ne kadar sıcaklık farkı olur. 80 derecenin altına düşermi. Teşekkür ederim ☺️

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
1660 Super nasıl 95 derece olur?
İşte kasa farkı.

İçeriye çekilen hava az olmakla beraber sıcak hava dışarı atılmadığı için değerler çok fena. Değiştirirseniz değerleriniz çok daha güzel olacaktır.

Deltat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Deltat
Nesi ziya? Bilmeden konuşmanı önermiyorum.
Emin ol kasa ici temiz ve macunlar 1 senelik ise 4 fanli ve 2 fan arasinda 25 derece sicaklik olmaz asil sen bilmeden konusma fanlarin mantikli yerlestirilmesi durumunda ; Burada baca fani varsa yukari yone konumlandirilacak hava atma posizyonu malumunuz sicak hava soguk havadan hafif daha hizli havayi yukari iter on fandan temiz hava iceri alinir arka fan var ise duvardan mesafeli konumlandirilmali ama standart bir bilgisayarda oyun oynarken 65 derece olan gpu hayatta 90 derece olmaz gecin bunlari efendim bazi seyleride bu kadar ciddeye almayin egonuzu tatmin edecekseniz tamam hadi siz hakli olun siz herseyi iyi biliyorsunuz Saygilarimi arz ederim

PustiKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,536
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
İsim
Emre Aygan
Emin ol kasa ici temiz ve macunlar 1 senelik ise 4 fanli ve 2 fan arasinda 25 derece sicaklik olmaz asil sen bilmeden konusma fanlarin mantikli yerlestirilmesi durumunda ; Burada baca fani varsa yukari yone konumlandirilacak hava atma posizyonu malumunuz sicak hava soguk havadan hafif daha hizli havayi yukari iter on fandan temiz hava iceri alinir arka fan var ise duvardan mesafeli konumlandirilmali ama standart bir bilgisayarda oyun oynarken 65 derece olan gpu hayatta 90 derece olmaz gecin bunlari efendim bazi seyleride bu kadar ciddeye almayin egonuzu tatmin edecekseniz tamam hadi siz hakli olun siz herseyi iyi biliyorsunuz Saygilarimi arz ederim
Bildiğim için konuşuyorum ama neyse. Değmezsin bile diyebilirim.

BeKo'O

80+ Silver
kasan o kadar kötü olsa bile sıcaklık değerlerinin normalden fazla olduğunu düşünüyorum ama evet en az 10 derece kadar fark yaratabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,810
Üyeler
141,052
Son üye
Nyper
Top Bottom