Neler Yeni

10. Sınıfta Nasıl Çalışılmalı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İnce İnce
Şu an 10. sınıfım. Yüksek hedeflerim var. 9 ve 10. sınıfın ilk dönemi benim için aynı şekilde geçti. Yazılılardan 2 hafta önce çalışmaya başlayıp bıraktım bütün sınavları. Yaz tatilinde ve hatta şimdiden nasıl çalışmalıyım? Kendi planımda şu an sadece günlük 20 paragraf (zamanla artıracağım) ve problemlere çalışmak var. Bunlara farklı olarak ne ekleyebilirim? Eğer 12. sınıf ve daha üstüyseniz keşke şuna da çalışsaydım dediğiniz bir konu var mı? Matematiğin tamamını mı bitireyim? Diğer derslere de çalışmalı mıyım? Yoksa unutur muyum? Bunlar dışında her gün 1 film izlemeyi, biraz kitap okumayı ve spora gitmeyi de planlıyorum. Önerileriniz var ise benimle paylaşır mısınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ömer Durmuş
Şu an 10. sınıfım. Yüksek hedeflerim var. 9 ve 10. sınıfın ilk dönemi benim için aynı şekilde geçti. Yazılılardan 2 hafta önce çalışmaya başlayıp bıraktım bütün sınavları. Yaz tatilinde ve hatta şimdiden nasıl çalışmalıyım? Kendi planımda şu an sadece günlük 20 paragraf (zamanla artıracağım) ve problemlere çalışmak var. Bunlara farklı olarak ne ekleyebilirim? Eğer 12. sınıf ve daha üstüyseniz keşke şuna da çalışsaydım dediğiniz bir konu var mı? Matematiğin tamamını mı bitireyim? Diğer derslere de çalışmalı mıyım? Yoksa unutur muyum? Bunlar dışında her gün 1 film izlemeyi, biraz kitap okumayı ve spora gitmeyi de planlıyorum. Önerileriniz var ise benimle paylaşır mısınız?
9 ve 10 Matematik konularını şimdiden saglamlastir 11 dede AYT matematik çalış 12 dede tekrar yapip çokça deneme çözersen kafan rahat olur sozel derslere gelince de 12.sinifta bile hepsini bitirebilirsin ama tabi hepsini yığma son seneye

Ratorest

80+ Silver
Ben de 10. Sınıfım 15 karne tatilinde fonksiyonlar permütasyon Kombinasyon binom olasılık konularını bitirdim yazın da tyt çalışmayı planlıyorum

Golf 4 R32

80+ Silver
10.sınıf lisenin en rahat sınıfıdır. Bu sene biraz rahatla seneye zorlaşacak çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Abdulaziz Onas
aga antrenmanlarla matematik al işlem hızını arttır Türkçe çalış paragraf çöz fen bigisine çok ağırlık vermene gerek yok çünkü 12. sonıfta konular tam birbirini tamamlıyor fende çalıştıklarını tekrar et sadece coğrafyada haritaya yoğunlaş coğrafya kodları kanalına bak tarih için çok uğraşma tyt videoları izlesen yeter din kültürü için belli kavramlar var onları ezberle bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga antrenmanlarla matematik al işlem hızını arttır Türkçe çalış paragraf çöz fen bigisine çok ağırlık vermene gerek yok çünkü 12. sonıfta konular tam birbirini tamamlıyor fende çalıştıklarını tekrar et sadece coğrafyada haritaya yoğunlaş coğrafya kodları kanalına bak tarih için çok uğraşma tyt videoları izlesen yeter din kültürü için belli kavramlar var onları ezberle bu kadar
bide kanka bunları 11. sınıfın sonuna kadar yay hepsini şimdi yapma

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
bende 10 a gidiyorum hocam çok sıkmadan çalışmak önemli yazın tyt matı bitirsen yeter. günlük 2 saat düzenli çalışırsan okul sınavlarından yüksek alırsın son 2 haftaya sıkıştırmak stresi arttırıyor haftanın en az 3 günü matematik ve edebiyata bakıyorum ben

felsefe gibi derslerden son akşam çalışıp 95-100 aldığımda oldu

benim gibi yapma zorlandığın dersin üstüne git 2 ay önce kalıtımı bitirecektim daha başlamadım xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

10.sınıf lisenin en rahat sınıfıdır. Bu sene biraz rahatla seneye zorlaşacak çünkü.
katılmıyorum hocam 10.sınıf çok yordu beni

9.sınıfta aşırı basiti konular 10 da patladım demebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İnce İnce
matematik soru dağılımı TYT.png

Hepinizin yazdıklarını dikkate alıp ve hocalarımdan duyduklarımla harmanlarsam şunu yapıyorum. Okul kapanana kadar 10. sınıfın konularını tekrar edip öğreniyorum. Yaz tatilinde ise resimdeki matematik konularının ilk 4-5' i ağırlıklı olmak üzere TYT matematiği baştan sona tekrar ediyorum ve günlük rutin olarak 20-40 arası paragraf sorusu çözüyorum. Diğer dersleri üstünkörü geçip herhangi bir test çözmeyeceğim.

Top Bottom