Neler Yeni

Yardım 100$ Param Gidiyor Yardım EDİN !

faustiN

80+
Arkadaşlar yaşim 17 binance hesabı açıp 100 dolar paramı ufak coinlere yatırıp btcde topladım
Kuzenime Btc yolluyordum o bozup bana nakit olarak veriyordu şimdi çocuğa yolladığım zaman böyle diyor ne yapmam lazım yaşım 18 değil abimin kimliği ile onaylasam felan ne yapmam lazım lütfen ?

IMG_20210921_141005.jpg

PixDraw

80+ Bronze
Arkadaşlar yaşim 17 binance hesabı açıp 100 dolar paramı ufak coinlere yatırıp btcde topladım
Kuzenime Btc yolluyordum o bozup bana nakit olarak veriyordu şimdi çocuğa yolladığım zaman böyle diyor ne yapmam lazım yaşım 18 değil abimin kimliği ile onaylasam felan ne yapmam lazım lütfen ?

Alıntıyı görüntüle
hesap kimin üstüneyse onun kimliğini ister son getirdiği düzenlemeyle 2. aşamada olmayan tüm hesapların işlemlerini kapattılar.

faustiN

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hesap kimin üstüneyse onun kimliğini ister son getirdiği düzenlemeyle 2. aşamada olmayan tüm hesapların işlemlerini kapattılar.
Yaw böyle işlem mi olurr Allah'ım ya bari hesap kurarken TC felan isteseler ben 18 olmayı mi beklicem parayı çekmek için bana akıl verin ya

faustiN

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bizlik bir şey değil ki firmanın son aldığı kurallar öyle 2. aşamayı geçmeyen hiçbir hesap para çekimi aktarma falan yapamayacak :/
Arasam hesabı abimin üstüne felann aldırsam bir şey yaptırsam olabilir mi bu kadara parayı yakmak akıl karı değil 3 aydır binance kullanıyordum bugün böyle dedi

PixDraw

80+ Bronze
Arasam hesabı abimin üstüne felann aldırsam bir şey yaptırsam olabilir mi bu kadara parayı yakmak akıl karı değil 3 aydır binance kullanıyordum bugün böyle dedi
Hocam bi kaç saat bekleyip yeniden deneyin düzelebilir bazen sistemsel onay çıkmadığından aktarımı yapmayabiliyor

Top Bottom