Neler Yeni

Öneri 100 TL'ye Steam yaz indirimlerinden ne almalıyım ?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Spiderman ve ready or not düşünüyorum yani bütçem 400 TL diyebilirim spiderman kesin alıcam ama ready or not belki almayabilirim tam karar veremedim. Yani geriye 100TL kalıyor.
Steam profilim bu https://steamcommunity.com/id/zehnX/
Önerilerinizi bekliyorum. Bide 1 yllık gamepass var o yüzden gamepassdeki oyunları almalı pek düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şunları düşünüyor gibiyim ama tam karar veremedim. Varsa başka öneri istek listesine ekliyim.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-07-11 182057.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-11 182057.png
    511.1 KB · Hit: 80
  • Ekran görüntüsü 2023-07-11 182103.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-11 182103.png
    542.9 KB · Hit: 82
  • Ekran görüntüsü 2023-07-11 182109.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-11 182109.png
    530.2 KB · Hit: 85
Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spiderman ve ready or not düşünüyorum yani bütçem 400 TL diyebilirim ama belki ready or not almayabilirim tam karar veremedim. Steam profilim bu https://steamcommunity.com/id/zehnX/
Önerilerinizi bekliyorum. Bide 1 yllık gamepass var o yüzden gamepassdeki oyunları almalı pek düşünmüyorum.

Şunları düşünüyor gibiyim ama tam karar veremedim. Varsa başka öneri istek listesine ekliyim.
Yok mu önerisi olan ?

Helixo

80+ Bronze
Spiderman ve ready or not düşünüyorum yani bütçem 400 TL diyebilirim ama belki ready or not almayabilirim tam karar veremedim. Steam profilim bu https://steamcommunity.com/id/zehnX/

rdr 2 direk al

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Ne tür oyunlar seviyorsun
Korku ve strateji hariç diyelim genellikle de online fps türü oyunlar oynuyorum ama can sıkıntısında hikayeli oyunlarda oynuyorum.

rdr2 zamanında 99 TL iken almadığıma pişmanım bi tık o zaman pc kötü diye almamıştım şimdi de 380 TL verilir mi ki ?

God of war kesin almalısın
god of war pek sevmiyorum açıkcası devasa boss savaşlarını sevmiyorum yani hikayeli oyunlarda azda olsa açık dünya arıyorum.

Son düzenleme:

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
rdr2 alırsam spiderman alamıcam ve spidermani rdr2 den daha çok severek oynarım gibime geliyor ama bakalım son güne kararım değişir belki

rdr2 alırsam spiderman alamıcam ve spidermani rdr2 den daha çok severek oynarım gibime geliyor ama bakalım son güne kararım değişir belki
bide 99 TL oluduğunu gördüğüm için zamanında şuan ki sanki indirimmiş gibi gelmiyor bana o da var

Helixo

80+ Bronze

bide 99 TL oluduğunu gördüğüm için zamanında şuan ki sanki indirimmiş gibi gelmiyor bana o da var
senin kararın indirim bittikten sonra 20 sabitlenecek kur

mkeskin0

80+
Korku ve strateji hariç diyelim genellikle de online fps türü oyunlar oynuyorum ama can sıkıntısında hikayeli oyunlarda oynuyorum.

rdr2 zamanında 99 TL iken almadığıma pişmanım bi tık o zaman pc kötü diye almamıştım şimdi de 380 TL verilir mi ki ?

god of war pek sevmiyorum açıkcası devasa boss savaşlarını sevmiyorum yani hikayeli oyunlarda azda olsa açık dünya arıyorum.
Anlıyorum bende aynı hatta ben direk hikayeli oyunlara karşı ön yargılıydım ama god of war kırdı. Dark souls 3 gibi sadece boss odaklı bir oyun değil gibi geliyor bana daha aydınlık daha hoş bir atmosferi var ve bence herkesin beğeneceği bir oyun. Fiyatı da çok iyi.

Cihangir

80+ Gold

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
assasin's creed valhalla
onuda az önce ekledim listeye ama 1 yıl içinde gamepass gelirmi acaba veya amazon falan bedava verir mi ki bana ihtimalleri yüksek geliyor önceki oyunları verdiklerinden dolayı ondan almayı pek istemiyor gibiyim

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII

Metro Serisi
Valve Complete Pack
Crytek Action Pack
Shadow Warrior 2
Deathloop + Ghostwire Tokyo
Almayı düşündüğün Bethesda oyunları varsa kesin al çünkü fena zamlanacak.

Top Bottom