Neler Yeni

1000 - 1500 TL arası kulaklık

Hyvästi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Berkay Çalışkan
Bütçem bu aralıkta, genellikle Valorant oynuyorum. Daha önceden James Donkey 711 kullanmışlığım var, idare etsede daha sonradan mikrofonundan az ses gitmeye, sağ kulaklıktan az ses gelmeye ardından da hiç ses gelmemişti. Garantiye gidip geldi, hali hazırda o var şuanlık fakat kullanmıyorum. Zaten 25 gün önce Steelseries Arctics Nova 1 almıştım. Ancak onunda kulaklığın hareket etmesini sağlayan yer koptu bende iade ettim. Şimdi de yeni kulaklık arayışı içerisindeyim ve çok kararsızım, özellikle forumlardaki konuları okudukça kafam karıştı. Youtube üzerinden incelemelerine baktığım kulaklıklar hakkında herkes farklı şeyler söylemiş. Deneyimlediğiniz memnun kaldığınız kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca Razer Blackshark v2 x önerecek arkadaşlara sorum şudur; An itibarı ile Acer Nitro 5 (2021) kullanıyorum ve okuduğum forum yazılarında ses kartının iyi olmasıyla alakalı yazılar gördüm ama ses kartımın iyi olup olmadığını blackshark için iyi midir? kötü müdür? onu bilemiyorum, kısacası nerden nasıl öğrenebilirim. Ek olarak kulak içi olursa çok iyi olur benim için. Şimdiden önerileriniz ve cevaplarınız için teşekkürler.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan
Bu bütçede blackshark v2 x'ten iyisi yok sanırım ses kartı kötü olsun olmasın. O laptop çok kötü bir laptop sayılmaz bence sorun yaşamazsın.

Hyvästi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Berkay Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçede blackshark v2 x'ten iyisi yok sanırım ses kartı kötü olsun olmasın. O laptop çok kötü bir laptop sayılmaz bence sorun yaşamazsın.
Aynen yeni sayılacak bi laptop sorun yaşayacağımı bende düşünmüyorumda kafam karıştı bayağı bi işte. Bunun bi üstü var mıdır yoksa en ideali bu mudur fiyatıda okey hem

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yasin
Aynen yeni sayılacak bi laptop sorun yaşayacağımı bende düşünmüyorumda kafam karıştı bayağı bi işte. Bunun bi üstü var mıdır yoksa en ideali bu mudur fiyatıda okey hem
Laptop için kesinlikle ses kartlı bir cihaz öneriyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Tufan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,101
Üyeler
140,768