Neler Yeni

1000₺ bütçe kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Ergun
Merhaba, yaklaşık 1000₺ bütçem var. Bu fiyat bandında alınabilecek kulaklıklar nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.

Huawei FreeBuds SE 2 990₺ civarında bunu gördüm ama silikon olmadığı için kulaktan düşer mi? AirPods kullandığımda çok bastırmak gerekiyordu. Kararsız kaldım. Sanırsam çengelsiz tercih edeceğim ama yine de tüm önerilere açığım.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
1200 TL civarı capsule 3 pro oluyor, ama indirim daha yeni bitti. Beklemen lazım biraz. Onun dışında Ht05 bakabilirsin ,veya ankerin life note e modeli

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Ergun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1200 TL civarı capsule 3 pro oluyor, ama indirim daha yeni bitti. Beklemen lazım biraz. Onun dışında Ht05 bakabilirsin ,veya ankerin life note e modeli
capsule 3 indirimi tahmini ne zaman olur? ht05 bütçemi geçmiyor tercih edebilirim. huahwei freebuds se 2 sizce nasıl? silikonsuz olması biraz beni geriyor ama kulaktan düşme falan yapar mı? sporda vs. kullanacağım genellikle

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
capsule 3 indirimi tahmini ne zaman olur? ht05 bütçemi geçmiyor tercih edebilirim. huahwei freebuds se 2 sizce nasıl? silikonsuz olması biraz beni geriyor ama kulaktan düşme falan yapar mı? sporda vs. kullanacağım genellikle
Normalde düşmez ama sporda düşer mi bilmiyom. Eksi olarak sesi dışarı daha çok veriyorlar. Bütçenizi 1.4k yapabilirseniz spor kulaklığı öneririm. Kırmızı rengi indirimde

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Ergun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde düşmez ama sporda düşer mi bilmiyom. Eksi olarak sesi dışarı daha çok veriyorlar. Bütçenizi 1.4k yapabilirseniz spor kulaklığı öneririm. Kırmızı rengi indirimde
bütçemi maalesef aşıyor 1000₺ üstü bile şuan beni zorlar kulakta boncuk gibi duran modeller var alınır mı?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
bütçemi maalesef aşıyor 1000₺ üstü bile şuan beni zorlar kulakta boncuk gibi duran modeller var alınır mı?
Hangi model olduğuna bağlı, top şeklinde olan daha önce kullandım ,yalıtımı oldukça başarılı oluyor.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
can
eğer ses kurdu falan vs değilsen r50i tarzı önerebilirim güzel basları var gecikmesi normal kullanım için sıfır diyebilirim kaldıki ses kurduysanda zaten 50kları gözden çıkarman gerektiğini biliyorsundur kulaklk bile olsa :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Ergun
eğer ses kurdu falan vs değilsen r50i tarzı önerebilirim güzel basları var gecikmesi normal kullanım için sıfır diyebilirim kaldıki ses kurduysanda zaten 50kları gözden çıkarman gerektiğini biliyorsundur kulaklk bile olsa :)
1 senedir falan bt kulaklık kullanmıyorum dışarda bunda önce JBL 510BT kullanıyordum beni gayet tatmin etmişti ses kurdu sayılmıyorum galiba :D

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Ergun
İkiside seçilebilir, zevkinize bağlı .HT05 veya bunlardan biri olabilir. R50i de anc olmadığını için tercih etmiyom . Sizin için önemli değilse tercih edebilirsiniz
life dot 3i, HT05 ve HT07 baştan aşağı sıralar mısınız? bu konuda size güvenebileceğimi düşünüyorum ona göre sipariş vereceğim

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
can
1 senedir falan bt kulaklık kullanmıyorum dışarda bunda önce JBL 510BT kullanıyordum beni gayet tatmin etmişti ses kurdu sayılmıyorum galiba :D
ben bu tarz kulaklıklarda fp tercih ediyorum, airpods 2 pro vs falan alıcak bütçemde var lakin neden anc ve marka var diye 7-8 bin TL vereyim 2 ay önce r50i aldım 650 tlmi neydi ses kalitesi dediğim gibi beni tatmin etti bass sevenler için basları gümbür gümbür anc yok fakat slikonlu olduğu için yalıtımı var zaten birazda sevk meselesi bu işler :)

Top Bottom