Neler Yeni

1000 lira bütçeyle klavye önerisi var mı

CD100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
çağla deniz
Bütçe
1000
başlıkta belirttiğim gibi 1000 lira bütçem var red switch olsa güzel olur diğerleride sıkıntı yaratmaz

SeaderS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musab Taha Karadağ
Discord
SeaderS#0001

CD100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
çağla deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Blue Switch ama bi şans verebilirsiniz.
seçenek olarak red switch te verdi siyah olan modelde listeye ekledim bakalım en son karşılaştırma yapacam

SeaderS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musab Taha Karadağ
Discord
SeaderS#0001
Attığım klavyeyi Abdullah abi kullanıyordu tanıtımını yapmıştı onu izleyebilirsin. Hala o klavyeyi mi kullanıyor bilmiyorum ama.

egebaranakk0

80+ Silver
seçenek olarak red switch te verdi siyah olan modelde listeye ekledim bakalım en son karşılaştırma yapacam
Hocam g918 den daha iyi bi klavye bulamazsiniz ben blue switch alanlarin yorumlarina baktim gayet iyi olduğunu söylüyorlar bence al kacirma siyahi zaten game power saber rgb nin aynisi boşver direkt beyaz al
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım klavyeyi Abdullah abi kullanıyordu tanıtımını yapmıştı onu izleyebilirsin. Hala o klavyeyi mi kullanıyor bilmiyorum ama.
Evet abdullah abi kullaniyor

SeaderS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musab Taha Karadağ
Discord
SeaderS#0001
Hocam g918 den daha iyi bi klavye bulamazsiniz ben blue switch alanlarin yorumlarina baktim gayet iyi olduğunu söylüyorlar bence al kacirma siyahi zaten game power saber rgb nin aynisi boşver direkt beyaz al

Evet abdullah abi kullaniyor
Bende beyazın red switch ini alıcaktım. Stoklarda yok gelmesini bekliyorum gelmezse Blue Switch alıcam.

egebaranakk0

80+ Silver
Bende beyazın red switch ini alıcaktım. Stoklarda yok gelmesini bekliyorum gelmezse Blue Switch alıcam.
Beklemeye gerek yok bence ya ,bi google a baksana adamlar şuan stokta yok diye 2k yapmışlar red switchi fırsatçılar . Blue switchide güzel yorumlarina bakabilirsin

CD100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
çağla deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beklemeye gerek yok bence ya ,bi google a baksana adamlar şuan stokta yok diye 2k yapmışlar red switchi fırsatçılar . Blue switchide güzel yorumlarina bakabilirsin
beyaz klavye almak hiç aklımda yoktu şimdi videoyu izledim çok güzel gözüküyormuş ama genede farklı klavye modellerine açığım geçen gün amazonda hyperx mkw100 ü 850 liraya gördüm stok bitmiş

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
başlıkta belirttiğim gibi 1000 lira bütçem var red switch olsa güzel olur diğerleride sıkıntı yaratmaz

egebaranakk0

80+ Silver
Ya baron kardeşimsin redragon ne ya kanka bsbdhdhdhdnddn

beyaz klavye almak hiç aklımda yoktu şimdi videoyu izledim çok güzel gözüküyormuş ama genede farklı klavye modellerine açığım geçen gün amazonda hyperx mkw100 ü 850 liraya gördüm stok bitmiş
Hayperx klavye konusunda iyidir ama benim açimdan beğendiğim modelleri çok pahali bbaktığın gibi eğer gerçekten beğendiysen yapiştir beyazini

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Ya baron kardeşimsin redragon ne ya kanka bsbdhdhdhdnddn

Hayperx klavye konusunda iyidir ama benim açimdan beğendiğim modelleri çok pahali bbaktığın gibi eğer gerçekten beğendiysen yapiştir beyazini
kanka yinemi tartışıcaz ya :) redragon güzel marka bu arada şakasız.

CD100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
çağla deniz
corsair k68 modelini beğendim onu almaya çalışacağım inşallah indirim yakalarım

bütçemi biraz daha arttırabilirsem hyperx modellerine bakmak istiyorum kulaklık ve mouse la set olsun diye

Top Bottom