Neler Yeni

1000 MEGABİT İNTERNETTEN YARARLANAMAMAK

Aaahmt

80+ Silver
Evet steamden kaynaklı benimde öyle oluyor epicden dene birde
İşlemci yetmiyor olabilir steam değişik bir şey bende paso %100 yüke bindiriyor hızı sınırlandırmazsam. Ama bu sadece steamde oluyor başka yerlerde sorunsuz 1000 hızla indiriyorum. Başka bir yerden denediniz mi hocam?
sorun steamın yazma okumasından kaynaklı, parça parça indirip yazıp kopyalayıp durup devam ediyor, epic gameste indirmeyi dene büyük ihtimal daha sorunsuz olur, steamın yeni sistemi rezalet
Hocam epicte de durum benzer 50 mb indirme hızından 10mb düştü
Yüklemenin ilk başlari normal
Normal değerler: 80mb indirme hızı
1.30GB yazma
Yükleme ilerledi ve düşüş
20 MB indirme
20 MB yazma
Mesaj otomatik birleştirildi:

60k 450 mbps fln denk geliyor. o da saniye de 50 mb/s inidirme yapar ortalama

hesaplama kısmında hatanız var ,dediğim gibi yapın.
Alıntıyı görüntüle
Disk kullanımı izin vermiyor hocam

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eren Turhan
1.30GB yazma
20 MB indirme
20 MB yazma
Hocam bendede aynısı oluyordu steamde epicten indirme yapınca bir sorun yaşamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
crazy
Disk kullanımı düşüyor ve indirme hızını etkiliyor sanırım
muhtemelen öyledir, bende epicden indirme yaparken okuma yazma grafiği stabil, kullandığım ssd sn580, daha önce sn570 kullandım oda aynı şekilde stabildi

Aaahmt

80+ Silver
muhtemelen öyledir, bende epicden indirme yaparken okuma yazma grafiği stabil, kullandığım ssd sn580, daha önce sn570 kullandım oda aynı şekilde stabildi
Oyun normal hızlarda ilerlerken disk kullanımı yüzde 7-8 birden bozuluyor ve disk kullanımı %100 oluyor disk kullanımı düşüyor ve internet hızını da etkiliyor çözümü var mıdır acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
crazy
Oyun normal hızlarda ilerlerken disk kullanımı yüzde 7-8 birden bozuluyor ve disk kullanımı %100 oluyor disk kullanımı düşüyor ve internet hızını da etkiliyor çözümü var mıdır acaba?
dramlı ssd işi çözer, bendeki ssd lerde dram olmamasına rağmen bu sorun yok, ucuz alternatif exceria g2 1 tb, ama gene de steamda sorun var gibi geliyor bana

Owlore

80+
1.30GB yazma
20 MB indirme
20 MB yazma

Disk kullanımı izin vermiyor hocam
Eğer indirdiğin oyun çok sıkıştırılmış ise 1 gb indiriyorsan 2-3 gb açabiliyor o yüzden yetmeyebiliyor, her oyunda yapıyorsa ama başka bir sorun vardır.

Aaahmt

80+ Silver
Eğer indirdiğin oyun çok sıkıştırılmış ise 1 gb indiriyorsan 2-3 gb açabiliyor o yüzden yetmeyebiliyor, her oyunda yapıyorsa ama başka bir sorun vardır.
Bütün programlarda bütün oyunlarda yapıyor hocam. Sorunun diskte olma ihtimali nedir sizce

Owlore

80+
Bütün programlarda bütün oyunlarda yapıyor hocam. Sorunun diskte olma ihtimali nedir sizce
İndirme işleri biraz karışık ya. Steamden indirirken bende 12400f var, sürekli işlemci kullanımı yüksekte geziyor diye 50mb'ye sınırladım. Epicten indirirken çok dalgalı dalgalı indiriyor. Valo indirirken mesela indiriyor baya hızlı şekilde sonra 5-10 sn 0.1 kb kalıyor ve düzeliyor. Genshin İmpact oynuyorum, güncelleme gelirken sabit 100 indiriyor hiç düşmüyor hız. Yani ne desem bilemedim.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Steamde indirme yaparken, indirilenler kısmının tamamını görsel olarak atar mısın?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Barış Okçu
http://speedtest.tele2.net/ hocam şu site üzerinden 100 gb lık yada 50 gb lık bir dosya indirir misin hız stabil olacak mı yine de düşecek mi. Ben kablonette 500 lük pakette yaşıyordum. sorunu statik ip satın almayla çözdüm.

Top Bottom