Neler Yeni

Çözüldü✓ 1000 TL Gamepad önerisi

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eray Fındık
En ucuz bulduğum fiyat bu
https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-xbox-series-kablosuz-fiyati,820242699.html

Aşağıda başka satıcıların bağlantıları da var. Satıcılara ve yorumlara göre al
Hocam bunun için yeniden doldurulabilir pil veya dongle almak lazım dimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

En ucuz bulduğum fiyat bu
https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-xbox-series-kablosuz-fiyati,820242699.html

Aşağıda başka satıcıların bağlantıları da var. Satıcılara ve yorumlara göre al
Hepsiburadada 500tl civarı PS4 kolları var garanti cakmadir dimi çakmayla orijinali arasında ne kadar fark vardır sizce daha önce kullandınız mı bide sizce 2 bin TL'ye değer mi kol

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,016
İsim
MehmedVII
Hocam bunun için yeniden doldurulabilir pil veya dongle almak lazım dimi

Hepsiburadada 500tl civarı PS4 kolları var garanti cakmadir dimi çakmayla orijinali arasında ne kadar fark vardır sizce daha önce kullandınız mı bide sizce 2 bin TL'ye değer mi kol
Çakma kollara hiç bulaşma. Ölü bölgeleri aşırı fazla oluyor. Kaliteleri de çok kötü. Sıfır PS4 kolu bulmak çok zor. Kaldı ki PS4 kolu PC'de yam uyumlu değil. PS5 çakması olarak Techstorm Exotic T28 var gayet iyi. Abdullah abi incelemesini de yapmıştı. Bilgisayarında bluetooth yoksa bluetooth Dongle almalısın. Masraftan kısmak ve ikide bir pil almak istemezsen şarjlı pil iyi olur.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
İlk kez gamepad alicam yeni bilgisayar alicagim için heves ettim orijinal bir gamepadim olsun dedim forza 4 sekiro elden ring rdr gibi oyunlar için uygundur dimi hocam gamepad

GC 30 v2 modeli alınır mı farkı nedir aralarındaki?
İkinci el Xbox gamepadi gelir

İkinci el Xbox gamepadi gelir
Belki

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Aliexpress'te Gamesir T4W var. Şu anki fiyatını bilmiyorum.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eray Fındık
Çakma kollara hiç bulaşma. Ölü bölgeleri aşırı fazla oluyor. Kaliteleri de çok kötü. Sıfır PS4 kolu bulmak çok zor. Kaldı ki PS4 kolu PC'de yam uyumlu değil. PS5 çakması olarak Techstorm Exotic T28 var gayet iyi. Abdullah abi incelemesini de yapmıştı. Bilgisayarında bluetooth yoksa bluetooth Dongle almalısın. Masraftan kısmak ve ikide bir pil almak istemezsen şarjlı pil iyi olur.
Hocam kaliteliyse alalım Bluetooth dongle yazsam çıkar mı veya sen önerir misin uygun bı tane başını agrittim seninde kusura bakma

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,016
İsim
MehmedVII
Hocam kaliteliyse alalım Bluetooth dongle yazsam çıkar mı veya sen önerir misin uygun bı tane başını agrittim seninde kusura bakma
Hiç bluetooth dongle ihtiyacım olmadı bilmiyorum. Konu açmanı öneririm.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eray Fındık
Hiç bluetooth dongle ihtiyacım olmadı bilmiyorum. Konu açmanı öneririm.
Gamepad kaliteli midir peki hocam ölü bölge oranı nasıl kullandınız mı bide bu t28in kablosu yok mu

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,016
İsim
MehmedVII
Gamepad kaliteli midir peki hocam ölü bölge oranı nasıl kullandınız mı bide bu t28in kablosu yok mu
Ben hiç kullanmadım. Alacağım sırada GC20 V2 ile fiyatları arasında 100 TL fark vardı GC20 V2 aldım. Forumda kullananlar var ama.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eray Fındık
Ben hiç kullanmadım. Alacağım sırada GC20 V2 ile fiyatları arasında 100 TL fark vardı GC20 V2 aldım. Forumda kullananlar var ama.
Şuan fiyat farkı 500tl olduğu için kafam ona gitti onunla alakalı bı forum acicam şimdi alınır mı diye fikirlerini alayım kullanan kişilerin

• Beğen
Top Bottom