Neler Yeni

1000MBPS GEFORCE NOW BEKLENTİMİ KARŞILAMADI

heranock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Umut
1000mbps super online kullanıcısıyım bana görüntü bulanık geliyo daha önce deneyimleyenler var mı ne düşünüyor bu konu hakkında merak ediyorum.
Kablolu kablosuz fark etmiyo ayarlarım özel ayarlar veri tasarufu falan değil. Mantık çok doğru gayet güzel lafım yok gelecekteki bir çok teknolojiye yön vericek Geforce Now şahsi fikrim.
(wifi 6 üzerinden test yaptım)
1668186256725.png

FurkanCag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Furkan Çağlayan
bende 70 mbps kullaniyorum paket kaybi diyip arasıra oyunlarda goruntu kaybi biraz olusabiliyordu anladıkki sorun bizde degil sunucularda

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Diyarhan
Genel olarak 1 çözünürlük düşüyor zaten aynı netflix gibi ama Türkiye de ayrı bir kalite durumu var. 50 de kullanılsa 100 de 1000 de çamur.

Haypax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet
Katılıyorum kesinlikle değmeyecek bir platform donmalar kasmalar bitmiyor internet altyapısı ile ilgili bir durum yok..

YazılımKafa

80+ Silver
1000mbps super online kullanıcısıyım bana görüntü bulanık geliyo daha önce deneyimleyenler var mı ne düşünüyor bu konu hakkında merak ediyorum.
Kablolu kablosuz fark etmiyo ayarlarım özel ayarlar veri tasarufu falan değil. Mantık çok doğru gayet güzel lafım yok gelecekteki bir çok teknolojiye yön vericek Geforce Now şahsi fikrim.
Alıntıyı görüntüle
35 mbps ve 100 mbps iki ayrı internette pürüzsüz görüntü ile oynuyorum . Yıllardır sorunsuz kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katılıyorum kesinlikle değmeyecek bir platform donmalar kasmalar bitmiyor internet altyapısı ile ilgili bir durum yok..
Alakası yok. Yıllardır on numara oynuyorum

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Alıntıyı görüntüle
İlk olarak görüntü bulanık olacaktır pcde gördüğünüz netlik kadar net olmaz çünkü sen bir nevi yayın izliyorsun nasıl twitchte yayın izliyorsan aynı mantık haliyle bazı görüntülerde görüntü bulanıklaşır mesela en basit örneği gta 5 playlistlerde delikli borularda görüntü bozuklaşır bithrate değişmese bile bu tarz şeylerde görüntü çok bulanıklaşır sunucuya laf edersiniz ama aslında öyle değil.
Güzel bir teknoloji fakat amacını bilerek kullanmak lazım yoksa pc candır
Yorumun 10 numara olmuş güzel eleştiri yapmışsın şu devirde şöyle bir eleştiri zor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Donma vs olmuyor bu arada altyapınla alakalı 70mbpslik bir internet ile 60mbpslik ayarda akıcı bir şekilde oynayabiliyor olmanız lazım.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,904
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,904
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Acaba tr serverına yakınlıkla ilgili bir durum olabilir mi hangi şehirden bağlanıyorsun?
Superonline kullandığı için bağlantılar ona göre düzenleniyor herhalde. Ben mesela normalde Ankara'ya 15ms civarı alırım ama Ankara'daki GFN sunucularına 9ms alıyorum.
Değişik.

Haypax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet
Superonline kullandığı için bağlantılar ona göre düzenleniyor herhalde. Ben mesela normalde Ankara'ya 15ms civarı alırım ama Ankara'daki GFN sunucularına 9ms alıyorum.
Değişik.
Ben Elazığ’dan bağlanıyorum büyük ihtimal uzaklıktan dolayı :(

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Değişik.
Sunucular istanbulda sanıyordum :kekw:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,318
Üyeler
153,369
Son üye
efoou
Top Bottom