Neler Yeni

11. Sınıf'a geçtim. Sayısal okuyacağım, Nasıl bir yol haritası çizmeliyim?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
Senior AI Developer + Mekatronik Mühendisi
İsim
Salih
Yazın sadece tyt yeterli
Bence Yazın Mantıken TYT Mat + Yabancı Dil Ağırlıklı Gidilmeli tabii ki'de Spora da gidebilir sağlıklı bir vücut sağlıklı bir beyin demek. TYT Mat dememim Sebebi konular daha serbest ve kolay olucaktır. Spor a kesinlikle gitmeni tavsiye ederim çok faydasını görüceksin bunaldığın zamanlarda spora gitmen gayet sağlıklı olucaktır birde sana çok gelmez ise en azından 1 ayda 1-2 kişisel gelişim ile alakalı bir kitap bitirmeni tavsiye ederim kendini çok sıkma gez oyun oyna ama ders çalışmayı sakın aksatma benden söylemesi 11.sınıf başladığında (kendim için söyleyim ben Meslek de okuyorum toplam 16 dersimiz vardı çok zor oluyor o sebeple) yazın böyle hafiften başlamak en iyisi sakın bir günde oturup ben bu gün 200 soru çözücem diye bir aptallık sakın yapma kısa sürede bunalıma girersin serbest çalış mesela kendine haftalık atıyorum 1000 soru çözücen Pazartesi 100 salı 100 diye gider hafta sonu her gün 250 çözersin mesela rasgele bir örnek verdim sadece kendine göre bir cizelge yapman gerekli mesela küçük bir ajanda veya not defteri alarak aylık haftalık ve günlük ne yapman gerektiğini yazabilirsin "Çok Abartmadan" kısaca konu böyle.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom