Neler Yeni

11'e geçenlere tavsiyeniz var mı

Reindi

80+ Silver
Sıkmadan kastın ne knk? Bu arada kendimi bomba gibi hissediyorum mentalim moralim çok yüksek bu seneyi fena gecirecegim her anlamda ama dersler ağırlıkli olmasını istiyorum limitlerimi zorlamak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:
yani okulun ilk başlarından sıkma çok kendini sal aralığa doğru sık biraz ilk zamanlarda sıkarsan çabuk bıkarsın yazdan çıkıp bir anda sıkarsan sıkntı olur

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Tavsiyem var mühendis ol sağlıkçı olma öyle bir hayalin varsa çıkar aklından

Tre-x

80+ Silver
11.sınıf ağırlık ver arta kalan zaman ne kadar çok tyt çalışırsan kar olur tyt çalışcam diye 11 i boşlama tyt kimyan kötüyse mol ne kimyasal tepkimeler heseplama bilmiyorum falan diyorsan kesinlikle tyt ilk ona vakit ayır yoksa 11 kimayasında çok zorlanırsın
Mol ne kimyasal tepkime bunları biliyorum ama verim ve safsilik diye bir konu var yapamıyorum

11.sınıf ağırlık ver arta kalan zaman ne kadar çok tyt çalışırsan kar olur tyt çalışcam diye 11 i boşlama tyt kimyan kötüyse mol ne kimyasal tepkimeler heseplama bilmiyorum falan diyorsan kesinlikle tyt ilk ona vakit ayır yoksa 11 kimayasında çok zorlanırsın
O sabah iki saatlik boşlukta tyt mi 11. Sınıf mi çalışayım
@isikt11

yani okulun ilk başlarından sıkma çok kendini sal aralığa doğru sık biraz ilk zamanlarda sıkarsan çabuk bıkarsın yazdan çıkıp bir anda sıkarsan sıkntı olur
Yazında tyt kasıyordum boş geçmedi

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,820
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Okuldan kaçalım nolcak diyen arkadaşları dinleme 👍

ahenk'

80+ Silver
Bu sene 11. Sınıf sayısal öğrencisiyim şuan tyt Matta problemlerin başındayım , kimya ve biyoloji notlarım var , Türkçeyi de yapacağımı düşünüyorum ve geometrim sıfır yani hiç yok bildiğim tek şey üçgenin iç açıları toplamı 180° yapıyor. Neyse bu sene derslere nasıl çalışayım öneriniz var mı? Sabah erken kalkıp kendime iki saat zaman ayırmayı düşünüyorum bu iki saatte tyt mi çalışayım 11. Sınıf derslerine mi 11. Sınıf derslerine ne kadar tyt ye ne kadar önem vereyim? Kimya ve biyoloji 9 ve 10 göre zor mu ezbere mi dayalı nasıl?
@Yakup. , @Furkan Karagülle , @AneX , @Harley Quinn❖ , @ariinees , @Mr. Edri
Önce TYT'ni oturtmaya bak bence. Matematik konusunda öneride bulunursam yanlış olur. Paragrafı eksik etme şimdiden bu kadarını diyeyim. Okulla birlikte AYT kendiliğinden başlamış olacak zaten. Okulu aksatmamaya bak daha önemli.

Tre-x

80+ Silver
Biyoloji ezber fazla.
Kimya zorlayabilir.

Geometri için o zaman sıfırdan kitap alacaksın. Öyle öğrenciye hakaret edecek düzeyde basit soran kitap da alma.

Matematik temel varsa basit geçecektir.

Günlük tekrarını, işlenen konu bitince fazla fazla soru tipine göre soru çözersen çok donanımlı olursun yani.
Kimyasi ne ya herkes zor diyor oysa benim kimyam iyidir 9 ve 10 için

Kimya çok zor oluyor 11.sınıfta çok fazla konu var. 9 ve 10'a göre kat kat zor. Biyolojinin zorluğu ise 9.sınıf gibi. Ama konuları daha ilgi çekici özellikle sistemler. Dolaşım sistemi zorlayabilir. Biyolojide ezber yapma her şey azber gibi gelecek ama ben soru çözerek öğrendim biyolojiyi. Soruyu çözerken konu anlatımlı kitaba bak. Bir süre sonra bakma ihtiyacın kaybolacaktır.
Kimya da tam olarak ne var knk

Ne yapmayı düşünüyorsun

TYT başla
Mat çalış
Bro tyt var zaten iyi kötü yazıyı okumadın galiba xD

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Tre-x

80+ Silver

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

TİTAN.

80+ Platinum
Sıkmadan kastın ne knk? Bu arada kendimi bomba gibi hissediyorum mentalim moralim çok yüksek bu seneyi fena gecirecegim her anlamda ama dersler ağırlıkli olmasını istiyorum limitlerimi zorlamak istiyorum
Kanka motivasyonu bir yerde bitiyor o manada dikkat et

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet Yıldırım
Kimyasi ne ya herkes zor diyor oysa benim kimyam iyidir 9 ve 10 için

Kimya da tam olarak ne var knk

Ne yapmayı düşünüyorsun

Bro tyt var zaten iyi kötü yazıyı okumadın galiba xD
Kimya'da her şey var kanks. İlk konu kolay. Gazlar biraz zorlar. Sonrası çok fena.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom