Neler Yeni

🔥İndirim 12 LİTRE GOURMETMAXX AIRFRYER 🔥 KARGO+VERGİ DAHİL 🔥 2238 TL🔥

TheUmuR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mustafa Umut Şengezer
bu kaç para ben girdiğimde stoklar bitmiş diyordu

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Eyw kafayı yiyicem yaw 33 gün ya az bir sürede değil birçok fırsat kaçırdık nasıl telafi edecekler inanın merakla bekliyorum ama sanırım etmiyecekler.
Sanırım davalık duruma gelir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyw kafayı yiyicem yaw 33 gün ya az bir sürede değil birçok fırsat kaçırdık nasıl telafi edecekler inanın merakla bekliyorum ama sanırım etmiyecekler.
Hocam nolursa olsun hakkınızı arayın. Siz boşverdikçe onlar devam edecek

meris1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mert
Durum nedir hocam
Valla hocam Ebayda bu airfryer beyazıni buldum 1900 TL sıfır ellerinde 5 adet mevcut TR gönderimini sağlaması ve aynı zamanda indirim olmasını talep ettim cevap bekliyorum. Aslında o da mantıksız ürün fiyatının %30 (570 TL ) kadar da vergisini ödeyeceğiz.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa kahveci
1 aydır bekliyorum Siparişim iptal oldu alan arkadaşlardan birinin siparişi iptal oldu mu yada birinize geldi mi sipariş

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa kahveci
9ltlik versiyon elimde kullanıyorum 4 5 gündür
12 litreliği sipariş verdim 1 ay beklettiler sonra sipariş iptal dediler para iadesi yapacaklarmış aradım konuştum neymiş kutu hasar gördüyse vs. İptal ediliyormuş ne alaka kutu hasar gördüyse yenisini gönder 2300 tl iken 8000 tl yapmasını bilen adam yenisini göndermeyi mi bilmiycek büyük ihtimal fiyattan dolayı iptal ettiler

no-name

80+ Silver
12 litreliği sipariş verdim 1 ay beklettiler sonra sipariş iptal dediler para iadesi yapacaklarmış aradım konuştum neymiş kutu hasar gördüyse vs. İptal ediliyormuş ne alaka kutu hasar gördüyse yenisini gönder 2300 TL iken 8000 TL yapmasını bilen adam yenisini göndermeyi mi bilmiycek büyük ihtimal fiyattan dolayı iptal ettiler
Kutu hasar görme olayını sallamışlardır üreticinin elinde stok yok amazon stoklarına zamanında gönderemedi ve bu yüzden iptal oldu kutulama yapmadı adamlar yani

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
12 litreliği sipariş verdim 1 ay beklettiler sonra sipariş iptal dediler para iadesi yapacaklarmış aradım konuştum neymiş kutu hasar gördüyse vs. İptal ediliyormuş ne alaka kutu hasar gördüyse yenisini gönder 2300 TL iken 8000 TL yapmasını bilen adam yenisini göndermeyi mi bilmiycek büyük ihtimal fiyattan dolayı iptal ettiler
bu arada devasa 2 kutu ıcerısınde geldi sanki çamaşır makinası gibi kutuda hasar göçük hiçbirşey yoktu tamamen 12lt alanları oyalayıp parayı çevirdi 1 ay

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa kahveci
bu arada devasa 2 kutu ıcerısınde geldi sanki çamaşır makinası gibi kutuda hasar göçük hiçbirşey yoktu tamamen 12lt alanları oyalayıp parayı çevirdi 1 ay
Aynende öyle yaptı size geldi mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kutu hasar görme olayını sallamışlardır üreticinin elinde stok yok amazon stoklarına zamanında gönderemedi ve bu yüzden iptal oldu kutulama yapmadı adamlar yani
Zamanında gönderemessen gecikme olucak diye bilgilendirirsin 2 ayda olsa bekleriz sıkıntı yok ki ama sen beni 1 ay oyalayıp 2300 tl ye aldığım fritözü 8000 tl yaparsan ben bunda kötü niyet ararım

Son düzenleme:
Top Bottom