Neler Yeni

12. Sınıflara af çıktı

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,897
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
1683020677116.png

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Her sene verilen o saçma karar.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Bence doğru karar okulda bir cacık öğrenemiyorsun ki bende 2 aydır gitmiyorum zaten
Ülkede eğitim diye bir şey yok zaten, insanlar okula sosyalleşmeye gidiyorlar sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta çoğu kişi üniversiteye bile ortam için gidiyor mezun olunca da şimdi ne yapacağım deyip depresyona giriyor.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,897
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ülkede eğitim diye bir şey yok zaten, insanlar okula sosyalleşmeye gidiyorlar sadece.

Hatta çoğu kişi üniversiteye bile ortam için gidiyor mezun olunca da şimdi ne yapacağım deyip depresyona giriyor.
%100 hak veriyorum şuan nadiren okula gittiğim günler var o da 3-5 arkadaş geliyo zaten arada takılıyoruz öyle hocalar bile böyle muhabbete geliyorum. Meslek lisesindeyim sadece meslek dersi olan günlerden birinde gidiyorum staj falan icin veya muhabbet. 6 kişiyiz max hocalar da sıkmıyor konusuyoz oyle eğitim yok

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Normalde meslek liseleri çok çok faydalı yerler olabilir ancak bizim ülkede düşük puanlı değersiz okullar olarak görülüyor.

Bende meslek lisesi mezunuyum web tasarım bölümündeydim hocamız hiçbir şey öğretmezdi derste sohbet eder geçerdi.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,897
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Normalde meslek liseleri çok çok faydalı yerler olabilir ancak bizim ülkede düşük puanlı değersiz okullar olarak görülüyor.
Ah o eski meslekler. Bizden önce bizim okul zamanında 420-440 puanlarla öğrenci almış. Profilo MTAL da okuyorum ben üniversite gibi binası var burda 20 yıldır ders veren hocalar eskiden bir görseniz diyor valla... Şuan ise 220 ile bile alıyor. Ben 330 ile girdim. Hatta puansız bile alıyor artık

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Boşta kalan öğrencileri içeri tıkmak için yapılmış binalardan farkı yok şuan.

Ülkenin eğitim sistemi en baştan yenilenmeli okul binaları, düşünce yapısı her şey.

Bildiğin vasıfsız, yaratıcılık duygusu olmayan boş insan yetiştiriyoruz.

melidoas6

80+ Silver
Nerden oy alalım 😂
edit: her sene yapılıyorsa gene saçmalık ama unutmuşum adalet yoktu dimi
Kalan her öğrenci devlete ek masraf sınıflar dar ve 40 tan fazla öğrenci var yeteri kadar sınıf yok yani bunları bile bile kalıcaklar dese sıkıntı olurdu lise sayıları arttırılmalı

Bence doğru karar okulda bir cacık öğrenemiyorsun ki bende 2 aydır gitmiyorum zaten
Keşke daha fazla devamsızlık yapsaydın son senense

Ah o eski meslekler. Bizden önce bizim okul zamanında 420-440 puanlarla öğrenci almış. Profilo MTAL da okuyorum ben üniversite gibi binası var burda 20 yıldır ders veren hocalar eskiden bir görseniz diyor valla... Şuan ise 220 ile bile alıyor. Ben 330 ile girdim. Hatta puansız bile alıyor artık
İlgi var diye heryere anadolu açar ve vasıfsızları mesleğe koyarsa olacağı bu yine de iyi değerlendirirsen hayata önde başlarsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,306
Üyeler
141,280
Son üye
paku
Top Bottom