Neler Yeni

12. Sınıflara Geçmiş Olsun

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
Böyle saçma sapan Bişey olamaz. En azından arada okula gitmeyerek üni sınavına ekstra çalışıliyordu.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Hasan344

80+ Gold
Yalandan ders çalışanlar için iyi ama açık lise çok saçma.
Benim okulum eve uzak ve erkekler için yurt falanda yok. Boşuna bir ton servis parası veriyorum ve okuldan bir şey öğrendiğimi sanmıyorum. Evde çalışarak sınavlara giriyorum. Bu yüzden açık lise saçmalık değil bence.

• Beğen

melidoas6

80+ Silver
beden eğitimi, resim,müzik gibi dersler de işleniyor ama hocam. Bunların bize hiçbir katkısı yok vakit israfından başka bir şey değil.
Dediğim gibi bu dersleri bizde işledik. Mebin müfredatı işlenmek zorunda . O dersleri kafa dinlemek olarak görebilirsin. Müzikten sınav olmak kötü olsada yapacak bir şey yok.

• Beğen

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Mert Aksu
benim anlamadığım nokta, 12. sınıfların okula gitmemesi neden milli eğitime batıyor? isteyen gider isteyen gitmez. 11 sene boyunca zorunlu gitmişiz zaten o kalan 1 sene de salın kendi bildiğimizi okuyalım.

melidoas6

80+ Silver
Benim okulum eve uzak ve erkekler için yurt falanda yok. Boşuna bir ton servis parası veriyorum ve okuldan bir şey öğrendiğimi sanmıyorum. Evde çalışarak sınavlara giriyorum. Bu yüzden açık lise saçmalık değil bence.
Senin gibilerede maddi destek verirler heralde yoksa böyle karar almazlar

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,162
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş