Neler Yeni

12. Sınıflara Geçmiş Olsun

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

KAANT10X

80+ Bronze
benim anlamadığım nokta, 12. sınıfların okula gitmemesi neden milli eğitime batıyor? isteyen gider isteyen gitmez. 11 sene boyunca zorunlu gitmişiz zaten o kalan 1 sene de salın kendi bildiğimizi okuyalım.
Meb e niye batsın adamların istediği zaten bu sınav için ekstra bir çalışma olmaması olması halinde de bu çalışma ortamının okulda düzenlenmesi 2018 den beri meb bu sistemin 11 yıllık bir emeğin neticesi için kurulduğunu söylüyor ve buna uygun bir adım atılmış.

• Beğen

melidoas6

80+ Silver
Arkadaşlar bu kurallar zaten vardı aöl dışında bunlar uygulanmıyordu aşırı reaksiyona gerek yok bence. Tek mağdur olan siz değilsiniz milyonlarca öğrenci var.

• Beğen

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
Birde doğru anladım Değilmi 12Lerin artık devamsızlıktan kalmama olayı kalktımı?

• Beğen

Cihangir

80+ Gold
iyi olmuş

• Beğen

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Abi ben dilciyim gittiğim okulda zaten 1 dil sınıfı vardı döneme 24 kişi başladık okul sonu 11 kişi kaldık, müdür dil sınıfına talep olmadığı için ve öğrenci sayısı barajın altında kaldığı için sınıfı kapatacağını bizi ya farklı bi alanda sınıfa ya da nakil ile farklı bir okula gideceğimizi söylemişti, bende buna göre ya açığa geçecektim ya da ea seçip görmek istediğim dersler olduğu gün gider evdede inglizceme çalışırım diyordum, çıkan karara bak ya. Ne yapcağım şimdi ben...

• Beğen

Hasan344

80+ Gold
Senin gibilerede maddi destek verirler heralde yoksa böyle karar almazlar
Ailemin maddi durumu iyi o yüzden destek vereceklerini sanmam. Zaten okula gitmek istemememin sebebi dershaneye yazılmış olmam.

• Beğen

YiğitAysul

80+ Silver
Nasıl suistimal ediyorlar
2-3 ay devamsızlık yapıyorlar , onu da geçtim eğer evde değilsen ve ailenin haberi yoksa sorumluluk okulun oluyor , ve bir olay yaşanırsa başın sıkıntıya girer

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,198
Üyeler
151,189
Son üye
Nail0303
Top Bottom