Neler Yeni

13 Yaşındayım 172 CM Boyunda ve 76 Kiloyum! Nasıl Kilo Verebilirim?

gokhan.url

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Gökhan
yağlı biriyim yani g**üm büyük
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam
yağlı biriysen yağı şekeri tuzu azaltmalısın ondan sonra mekik, şınav ile başlayarak ağırlık kaldırmalısın çalıştığın bölge yandığını hissettiğinde bırakabilirsin

Rich Kedy

80+ Bronze
nasıl kilo verebilirim? sabahları 2 yemek kaşığı sirkeyle suyu karıştırıp içiyorum kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta,salatalık,domates,zeytin ve bir dilim peynir yiyorum.
iştahlı birisiyim.kendimi bildim bileli pisboğazım,her zaman kilomun üstündeydim mesela 4.sınıfta 1.60 boy 65 kiloydum
bu programa bu gün başladım
Kendime şükür ettim, 12 Yaşındayım boyum 156-157 falan kilomda 60, tavsiyeye gelirsek 3 beyazdan uzak durup spor yap, ve gece geç saatlerde birşeyler yeme, gün içinde canın sıkıldıkça tıkınma.

Rich Kedy

80+ Bronze
nasıl kilo verebilirim? sabahları 2 yemek kaşığı sirkeyle suyu karıştırıp içiyorum kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta,salatalık,domates,zeytin ve bir dilim peynir yiyorum.
iştahlı birisiyim.kendimi bildim bileli pisboğazım,her zaman kilomun üstündeydim mesela 4.sınıfta 1.60 boy 65 kiloydum
Ayrıca şuan gelişim çağındasın, o yüzden günlük kalorini yeterince al, bazalt mekanizması diye bir şey varmış vücudumuzda, internetten araştır onu öğren kendi günlük kalorini, o kadar yemek ye, onun üstüne geçme.

Gökhan61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Gökhan Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
YouTube a ege gitness yaz spartcus egzersizlerinden başla 3 ayda sporcu fiziğin olur

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
yağlı biriyim yani g**üm büyük
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam
Kardeşim 1 hazirandan itibaren hemen spora başlıyosun haftada 3 ile 5 gün arası ister belediyede yazıl spora istersen özel bir yere git farketmez.Günlük 1.5 lt su iç en az.Ev yemekleri ye abur cubur yeme dışarıdan cola,ice tea gibi içecekler içme.Sana burda yemek olarak nasıl davranman gerektiğinide söylerdim ama her insanın bünyesi farklı o yüzden bir şey demem sağlıklı olmaz.En iyisi devlette bir diyetisyene başvur o sana ne yapacağını söyler.3-4 ay'a kendini tanımassın abi tavsiyesi sağlıklı günler kardeşim.

Gökhan61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Gökhan Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Futbol

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yunus Kandaz
Kardeşim 1 hazirandan itibaren hemen spora başlıyosun haftada 3 ile 5 gün arası ister belediyede yazıl spora istersen özel bir yere git farketmez.Günlük 1.5 lt su iç en az.Ev yemekleri ye abur cubur yeme dışarıdan cola,ice tea gibi içecekler içme.Sana burda yemek olarak nasıl davranman gerektiğinide söylerdim ama her insanın bünyesi farklı o yüzden bir şey demem sağlıklı olmaz.En iyisi devlette bir diyetisyene başvur o sana ne yapacağını söyler.3-4 ay'a kendini tanımassın abi tavsiyesi sağlıklı günler kardeşim.
tmm abi sağol ama sakın bana bulaşma kilo alırım iyicene

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,744
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi