Neler Yeni

1300 Dolar Değerindeki 23 Yazılım Ücretsiz Lisans ACELE EDİN.

Robius

80+ Bronze
Sadece PDF programını indirdim lazım oluyor. Bir alternatif olarak bulunsun.

Edit: Key 6 ay geçerliymiş. Çöp o zaman :(

Hexacore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mehmet
içinden key çıktı converterda program yüklenir yüklenmez key zaten girilmişti registiration için (giveaway license)
Key varsa anlarım ama dosya indirtiyor, içerisine bile bakmadan indirmeyi iptal ettim. Keriz avı değildir umarım. Dikkat edin.

furkangorur

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Furkan Görür
driver booster dediğin uygulama kadar berbat beş para etmez program yoktur yer yüzünde ne drıver ı yuklediği bile belli değil pc ye onu kurmak hata boşa yavaşlatıyor pc yi çok küçüken bilmediğim için yüklerdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç bir işe pc ni yavaşlatmak dışında
driver booster için ilk kez böyle olumsuz yorum gördüm. 10 yıldır kullanıyorum 100lerce formatta işimi gördü. Siz sanırım bir yanlışlık yaparak kurmuşsunuz ya da bilgisayarınız sorunlu diye driverlar çakışmıöştır.

Güvenilir değil mi?
evet
Aşşşşırı gereksiz...
Kime göre neye göre...
site güvenilir gelmedi bi indiren varmı
Güvenilir
Key varsa anlarım ama dosya indirtiyor, içerisine bile bakmadan indirmeyi iptal ettim. Keriz avı değildir umarım. Dikkat edin.
Bazı programlar keysiz te lisanslı olabiliyor setuptan dolayı.
Sadece PDF programını indirdim lazım oluyor. Bir alternatif olarak bulunsun.

Edit: Key 6 ay geçerliymiş. Çöp o zaman :(
6 ay yeterli değil mi?

Vpn olan program varmi acaba?
yok maalasef.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,684
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
La olm çok iyi bu :D Adamların kendi sitesi, Backupper, Recovery ve PartitionAssistant kısımları gayet iyi.

şahin doğan

80+ Platinum
driver booster için ilk kez böyle olumsuz yorum gördüm. 10 yıldır kullanıyorum 100lerce formatta işimi gördü. Siz sanırım bir yanlışlık yaparak kurmuşsunuz ya da bilgisayarınız sorunlu diye driverlar çakışmıöştır.
Bende Driver Booster'a iyi diyen ilk kez seni görüyorum :d

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
Y K
ashampoo harikadır tavsiye ederim ama site neden zip dosyası veriyor, benim bildiğim lisans vermesi gerek huylandırdı beni

Az önce hepsini indirdim ve Kaspersky ile tarattım, temiz çıktı.
bugün yazılan bir virüsü en kral antivirüs'ün görmesi için aradan en az 6 ay geçmesi gerek

furkangorur

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Furkan Görür
Bende Driver Booster'a iyi diyen ilk kez seni görüyorum :d
format sonrası driverleri elle 20dk kuruyorsan senin sorunun :d

ashampoo harikadır tavsiye ederim ama site neden zip dosyası veriyor, benim bildiğim lisans vermesi gerek huylandırdı beni

bugün yazılan bir virüsü en kral antivirüs'ün görmesi için aradan en az 6 ay geçmesi gerek
bazı programları key ile sunuyor bazıları direk sağlayıcı tarafından lisanslı setup ile.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
@furkangorur 20 DK program kuracak bir şey yok. Programın arka planda ne kurduğundan, yanlış driver kurup sistemin stabiletisini bozduğudan, ve mavi ekran hatalarına neden olduğundan bir habersin ve hala üste çıkmaya çalışıyorsun. Bir tane Chipset kurup, GPU sürücüsünü güncelleyeceksin bu mu 20dk?

Otomatik sistem bakım - driver kurma vb. benzer programlar çöplükten başka bir şey değildir. Doğru araştırma ile, doğru sonuçları çok kolay bulursun.

şahin doğan

80+ Platinum
@furkangorur 20 DK program kuracak bir şey yok. Programın arka planda ne kurduğundan, yanlış driver kurup sistemin stabiletisini bozduğudan, ve mavi ekran hatalarına neden olduğundan bir habersin ve hala üste çıkmaya çalışıyorsun. Bir tane Chipset kurup, GPU sürücüsünü güncelleyeceksin bu mu 20dk?

Otomatik sistem bakım - driver kurma vb. benzer programlar çöplükten başka bir şey değildir. Doğru araştırma ile, doğru sonuçları çok kolay bulursun.
Sonuna kadar katılıyorum. Arkadaş babasının malıymış gibi savunuyor.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,207
İsim
Berk
siteden rarları indirin fakat sakın exe yi kurmayın. not defterindeki key alıp programın orjinal sitesini bulup oradan indirin bakalım key kabul edicekler mi. Eğer oluyorsa ne ala güzel.

furkangorur

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Furkan Görür

bu sorunlar sizde oluyor herhalde 20 driveri elle kurmak yerine tek tıkla sorunsuz yıllardır kullanan birisiyim. Kullanmayın olur biter...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,900
Üyeler
158,218
Son üye
NoWinn
Top Bottom