Neler Yeni

130K Bütçe İle Monitör Ve PC Tavsiyesi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
Birader ben madem bilmiyorum neden bu sistemi topladım adam memnun? sen sistem bile toplayamıyorsun acizsin hiçbir bilgin yok çünkü nato kafa nato mermer tek yaptığın burda konu kirliliği yaratmak oksijen israfısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lan çocuk alaymı ediyorsun lcd var diyemi ben aldırtıyorum oraya lcd var diyemi alın yazıyorum ergen çocjuk
Kardeşim öncelikle terbiyeni takın ve düzgün konuş. Forum burası önüne gelene velet veya oksijen israfı diyemezsin. 2.olarak çok meraklıysan dc veya ig ver sana anlatayım.

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Sen şimdi 130K'lık sisteme MSI sıvı soğutma önerirsin :D

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Kardeşim öncelikle terbiyeni takın ve düzgün konuş. Forum burası önüne gelene velet veya oksijen israfı diyemezsin. 2.olarak çok meraklıysan dc veya ig ver sana anlatayım.
Uğraşma değmez. Kullandığı kelimelerden kendisinin kaç yaşında olduğu anlaşılıyor zaten :D

Livaković

80+ Silver
Uygunsuz davranış
sen kimsinde bana terbiyeni takın diyeceksin be çocuk? sistem topla adama laf yapma adama sistem topla senin gibi adama veletde derim oksijen israfıda derim çünkü öylesin

Livaković

80+ Silver
Top Bottom