Neler Yeni

130K Bütçe İle Monitör Ve PC Tavsiyesi

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Ben lcd ekran içinmi alınır dedim bir yerlerinizden element atmaya ne kadar bayılıyorsunuz 12 13 yaşında veletsin konuşuyorsun burda :D
12 13 yaşında velet miyim? Düzgün konuş benimle. Kendini ne sanıyorsun sen? Kaç yaşındasın 44 falan mı?

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
msı bilinmeyen bir markamı hocam :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşim mesajlarıma yanıt atma utanç vericisin adama yardımcı olmak için varım senin gibi kalitesiz bir adamla muhattap olmak istemiyorum

Lianli bence şov amacı msı kasa daha iyi olacaktır benim seçimim
Zaten benim de sizin gibi biriyle muhattap olma isteğim yoktu. Sadece sizin gibi kendini çok bilgili sanan bir adamın üstüme attığı saçma suçlamalara bir cevap vermek istedim. Çok bilgili olduğunuzu sanıyorsunuz ama ne parçaların yapısını bilirsiniz ne yazılımdan anlarsınız ne de donanımdan. Sizin yapabileceğiniz şey bir bütçede belli parçaları ezberden önerip milletin öylesine şaka amaçlı yazdığı yazılara atar yapıp onlara bilgisiz olduğunu söyleyip, ardından ezberinden kendi bilgisizliğini konuşturmaktır. Selametle.

Berkarda

80+ Silver
Anakartta msı yazıyor hocam doğru yere tıkladığınızdan eminmisiniz :D fsp ayrıca güç kaynağı üreticisi anakart üretmiyor
yok benim demek istediğim 13k anakart vermek yerine 10 verip asus gibi psu yapmaktı fsp hiç duymadım için bilmiyorum sanırım fakir olduğum için :cry:

Livaković

80+ Silver
12 13 yaşında velet miyim? Düzgün konuş benimle. Kendini ne sanıyorsun sen? Kaç yaşındasın 44 falan mı?
seninle ne düzgün konuşucam bildiğin bir şey yok adama sistemi toplayan benim yok bu iyi yok o iyi çok biliyorsan kendin topla ban yiyeceğim ağzımdan kötü bir şey çıkacak şimdi birader öğlen öğlen belanı benden bulma bi yürü git

Zaten benim de sizin gibi biriyle muhattap olma isteğim yoktu. Sadece sizin gibi kendini çok bilgili sanan bir adamın üstüme attığı saçma suçlamalara bir cevap vermek istedim. Çok bilgili olduğunuzu sanıyorsunuz ama ne parçaların yapısını bilirsiniz ne yazılımdan anlarsınız ne de donanımdan. Sizin yapabileceğiniz şey bir bütçede belli parçaları ezberden önerip milletin öylesine şaka amaçlı yazdığı yazılara atar yapıp onlara bilgisiz olduğunu söyleyip, ardından ezberinden kendi bilgisizliğini konuşturmaktır. Selametle.
parçaların yapısını söyle yazılımımnıda söyle bakayım madem konuşuyorsun bana topladığım parçaların hepsini söyle bakalım yapılarını söyle hadi bekliyorum çok bilgili olduğumu iddia etmiyorum ama senin gibide boş konuşmuyorum

mustafa76

80+
Ülke o kadar gerginki bilgisayar toplarken bile kavga çıkıyor abi neden

Livaković

80+ Silver
Ülke o kadar gerginki bilgisayar toplarken bile kavga çıkıyor abi neden
bilgisiz 2 3 tane yotubue kanalından kasa incelemesi izlemiş adamlar bana sistem toplamayı öğretiyor ulan bunların sistem topladığı kadar sistem montajı yaptım yazılım bilgisi diyor herif bana anakart yapısı ne diye sorsam bilmeyecek adam bana işimi anlaatıyor

Çok güzel sistem topladı ama siz daha iyisini toplayabilirmisiniz? siz rekabet edin bana yaramış olur hem.
onlarda iş yok hocam ancak çene yaparlar

mustafa76

80+
bilgisiz 2 3 tane yotubue kanalından kasa incelemesi izlemiş adamlar bana sistem toplamayı öğretiyor ulan bunların sistem topladığı kadar sistem montajı yaptım yazılım bilgisi diyor herif bana anakart yapısı ne diye sorsam bilmeyecek adam bana işimi anlaatıyor

onlarda iş yok hocam ancak çene yaparlar
Hocam bütçede 6 7 bin liralık daha yükseltme yapabilirsiniz isterseniz içinize sinmeyen bir parça varsa değiştirebilirsinizm

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
seninle ne düzgün konuşucam bildiğin bir şey yok adama sistemi toplayan benim yok bu iyi yok o iyi çok biliyorsan kendin topla ban yiyeceğim ağzımdan kötü bir şey çıkacak şimdi birader öğlen öğlen belanı benden bulma bi yürü git

parçaların yapısını söyle yazılımımnıda söyle bakayım madem konuşuyorsun bana topladığım parçaların hepsini söyle bakalım yapılarını söyle hadi bekliyorum çok bilgili olduğumu iddia etmiyorum ama senin gibide boş konuşmuyorum
Oğlum sen kimsin bebeye bak LALDÜSKFPDMFĞSKDPEÖF Eve geçince toplarım dayı. Sen MSI kasa almaya devam et :D

Top Bottom