Neler Yeni

İnceleme 137 TL'lik Performax Xotran RGB Fare İncelemesi

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
IMG-4097782737818490552.jpg

Kısa bir inceleme olacak.

Özellikler:

• Pixart 3327 sensöre sahip.
  • 12400 DPI hassasiyet
  • Örgülü kablo
  • Omron switch
  • Çok ağır değil. Ama çok hafif de değil. Yani tüy gibi bir fare arıyorsanız size göre değil "bence".
  • 8 tuş
  • Sağ ele göre (sol da kullanabilir ama sol el için dizayn edilmemiş)
Açıkçası bu fiyata çok iyi. Benim işimi görüyor. Yani Aorus M2 gibi tüy gibi değil. Biraz ağırlığı var. Ama mouse pad üzerinde kaydırırken rahat yani keşke daha hafif olsaymış demedim. Yani daha hafif olsa tabi ki iyi olurdu ama böyle de iyi işimi görüyor.
Onun dışında RGB aydınlatması çok hoş. Akşamları odanın ışığı kapalıyken hoş bir izlenim veriyor.
Ayrıca ürünün yazılımı da bulunuyor. Yazılımdan ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Renk, DPI, makro gibi.
Ek olarak söylenecek bir şey yok. Bildiğin fare işte. Bu fiyata da bu zamanda çok iyi.
Akakçe sayfası:
hocma ağırlığı 100 gramın üzerindemi eğer üzerinde ise almayı planlıyorum 100gramdan hafif ise başka mouselere bakacağım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Aşağı yukarı kaydırma işleminde çok hızlı hareket ediyor gibi düşünüyorum g300s faremde sanki biraz daha iyiydi
Bilmem yani ben tekerleği garipsemedim. Yani ucuza aldım bir de. Bence fiyatına göre iyi. Çok hızlı da değil.
Ağırlık kalite değil bu arada. Yani G300s de tekerler daha ağırsa kaliteli demek değildir bana göre. Eğer şu an elinizde olan ürün rahat kullanılıp sorunu yoksa kullanın gitsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocma ağırlığı 100 gramın üzerindemi eğer üzerinde ise almayı planlıyorum 100gramdan hafif ise başka mouselere bakacağım
Bana göre eksi bir şey bu: 100 gramdan ağır. Uzun kullanımda yani böyle 15 saat falan kullanıyorsan bileği yorar.

@M-Q^GÖKTÜRK Bu arada ölçmedim. Sadece Aorus M2'den buna geçince ağır geldi. Ben tüy gibi hafif mouse'ları daha çok seviyorum. Bu çok ağır değil ama yine biraz hissettiriyor kendini.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
Bilmem yani ben tekerleği garipsemedim. Yani ucuza aldım bir de. Bence fiyatına göre iyi. Çok hızlı da değil.
Ağırlık kalite değil bu arada. Yani G300s de tekerler daha ağırsa kaliteli demek değildir bana göre. Eğer şu an elinizde olan ürün rahat kullanılıp sorunu yoksa kullanın gitsin.

Bana göre eksi bir şey bu: 100 gramdan ağır. Uzun kullanımda yani böyle 15 saat falan kullanıyorsan bileği yorar.
hocam ben g300s sonrada g402 kullandım ben hafif mouselerei kullanamıyorum 100/110 gram bandındaki mouseler bana çok rahat geliyor şuan teşekkürler bilgi için

@M-Q^GÖKTÜRK Bu arada ölçmedim. Sadece Aorus M2'den buna geçince ağır geldi. Ben tüy gibi hafif mouse'ları daha çok seviyorum. Bu çok ağır değil ama yine biraz hissettiriyor kendini.
anladım hocam muhtelen 90/95 gram falandır hiç yoktan iyidir şuanki rampage mouseden nefret ettim bunu alıcam muhtemelen

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra
sayenizde sipariş ettim bakalım nasılmış lol oynarken sıkıntı yapmaz demi

coldplay

80+ Bronze
Ben tekerlek tuşunu garipsedim ama sorun değil gibi görünüyor. Sol tuşta hafif bir kozmetik dezenformasyon mevcut ama sorun edilecek bir durum değil sanıyorum.

Farenin uygulamasında diğer tuşların örneğin DPI tuşlarının görevlendirmelerini silebiliyor muyuz?

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra
Ben tekerlek tuşunu garipsedim ama sorun değil gibi görünüyor. Sol tuşta hafif bir kozmetik dezenformasyon mevcut ama sorun edilecek bir durum değil sanıyorum.

Farenin uygulamasında diğer tuşların örneğin DPI tuşlarının görevlendirmelerini silebiliyor muyuz?
137 TL ye uygulamalı fare nayssssss iyiki almışım gelcek 2 güne

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
sayenizde sipariş ettim bakalım nasılmış lol oynarken sıkıntı yapmaz demi
Asus TUF M3, Gigabyte Aorus M2 neyse bu da o. 400 lira bandında satılan ürünlerle aynı klasmanda olup da 1/4 fiyatında bir ürün. Yani cidden F/P bir ürün.

Ben kullanmıyorum. Nasıl geldiyse öyle kullanıyorum. Öyle DPI takıntısı biri değilim. Ama uygulaması üzerinden DPI ve makro ayarlamaları yapılıyordı yanlış hatırlamıyorsam ama emin değilim.

coldplay

80+ Bronze
Asus TUF M3, Gigabyte Aorus M2 neyse bu da o. 400 lira bandında satılan ürünlerle aynı klasmanda olup da 1/4 fiyatında bir ürün. Yani cidden F/P bir ürün.

Ben kullanmıyorum. Nasıl geldiyse öyle kullanıyorum. Öyle DPI takıntısı biri değilim. Ama uygulaması üzerinden DPI ve makro ayarlamaları yapılıyordı yanlış hatırlamıyorsam ama emin değilim.
İade veya değişim ürünü gönderilmiş olamaz değil mi? Kozmetik kusur nedeniyle sadece bir şüpheye düştüm

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra

tamda asus m3 almayı düşünüytordum iyi geldi bu

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
İade veya değişim ürünü gönderilmiş olamaz değil mi? Kozmetik kusur nedeniyle sadece bir şüpheye düştüm
Hocam iade edip yeni bir tane sipariş verebilirsiniz. Bilmiyorum valla bende.

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Az önce sipariş verdim Ücretsiz kargo n11 bakalım nasıl çıkacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,061
Üyeler