Neler Yeni

İnceleme 137 TL'lik Performax Xotran RGB Fare İncelemesi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
IMG-4097782737818490552.jpg

Kısa bir inceleme olacak.

Özellikler:

• Pixart 3327 sensöre sahip.
  • 12400 DPI hassasiyet
  • Örgülü kablo
  • Omron switch
  • Çok ağır değil. Ama çok hafif de değil. Yani tüy gibi bir fare arıyorsanız size göre değil "bence".
  • 8 tuş
  • Sağ ele göre (sol da kullanabilir ama sol el için dizayn edilmemiş)
Açıkçası bu fiyata çok iyi. Benim işimi görüyor. Yani Aorus M2 gibi tüy gibi değil. Biraz ağırlığı var. Ama mouse pad üzerinde kaydırırken rahat yani keşke daha hafif olsaymış demedim. Yani daha hafif olsa tabi ki iyi olurdu ama böyle de iyi işimi görüyor.
Onun dışında RGB aydınlatması çok hoş. Akşamları odanın ışığı kapalıyken hoş bir izlenim veriyor.
Ayrıca ürünün yazılımı da bulunuyor. Yazılımdan ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Renk, DPI, makro gibi.
Ek olarak söylenecek bir şey yok. Bildiğin fare işte. Bu fiyata da bu zamanda çok iyi.
Akakçe sayfası:

Son düzenleme:

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz

Özellikler:

• 12400 DPI hassasiyet
  • Örgülü kablo
  • Omron switch
  • Çok ağır değil. Ama çok hafif de değil. Yani tüy gibi bir klavye arıyorsanız size göre değil "bence".
  • 8 tuş
Açıkçası bu fiyata çok iyi. Benim işimi görüyor. Yani Aorus M2 gibi tüy gibi değil. Biraz ağırlığı var. Ama mouse pad üzerinde kaydırırken rahat yani keşke daha hafif olsaymış demedim. Yani daha hafif olsa tabi ki iyi olurdu ama böyle de iyi işimi görüyor.
Onun dışında RGB aydınlatması çok hoş. Akşamları odanın ışığı kapalıyken hoş bir izlenim veriyor.
Ayrıca ürünün yazılımı da bulunuyor. Yazılımdan ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Renk, DPI, makro gibi.
Ek olarak söylenecek bir şey yok. Bildiğin fare işte. Bu fiyata da bu zamanda çok iyi.
Akakçe sayfası:
Eline sağlık güzel inceleme olmuş. Ama bir yerde hatlar karışmış klavye demişsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Yani öyle aman aman FPS oyuncusu değilseniz iş görür. Öyle absürt rakamlara satılan farelere hiç gerek yok.
FPS oyuncusuysa da iş görür. Logitech g203ü yok ediyor bu mouse.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eline sağlık güzel inceleme olmuş. Ama bir yerde hatlar karışmış klavye demişsin.
Valla şöyle ki kafam çok boş ve çok dolu. Yani hem bir yük varmış gibi ama hem de içi boş gibi. Kafayı bir şeye taktım belki ondandır. :D

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

Özellikler:

• 12400 DPI hassasiyet
  • Örgülü kablo
  • Omron switch
  • Çok ağır değil. Ama çok hafif de değil. Yani tüy gibi bir fare arıyorsanız size göre değil "bence".
  • 8 tuş
Akakçe sayfası:
Bir kaç tane canlı fotoğraf atabilirsen güzel olur. Gece ve gündüz şeklinde.

MctCan

80+ Bronze
Aynısı bende var kaç aydır kullanıyorum çok sağlam fare ya valo vs oynuyorum hiç üzmüyor

Top Bottom