Neler Yeni

14.5k sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yavuz ertan
Herkese selamlar yaklaşan yks den sonra kendime bir sistem alacağım yaklaşık 3 yıldır bilgisayarım yok o yüzden tek seferlik alıyorum ve iyi bir şey olmasını istiyorum youtube da biraz gezindim ama sanırım en doğru bilgiyi almak için bir foruma yazmam daha iyi olur diye düşündüm. Sadece kasa 14.5k edicek şekilde bir sistem toplar mısınız ama rica ediyorum 1 tl geçmesin 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Yusuf Yıldız
Benceşuan 14 bin lira verip de 10 senelık pc toplamaya gerek yok 6 bin tl ile tüm oyunları yuksek ayarlarda oynayabileceğin bir pc toplayabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela gtx 1660 ti 16gb ram falan yani abartmayagerek yok

Mikail

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mikail
Herkese selamlar yaklaşan yks den sonra kendime bir sistem alacağım yaklaşık 3 yıldır bilgisayarım yok o yüzden tek seferlik alıyorum ve iyi bir şey olmasını istiyorum youtube da biraz gezindim ama sanırım en doğru bilgiyi almak için bir foruma yazmam daha iyi olur diye düşündüm. Sadece kasa 14.5k edicek şekilde bir sistem toplar mısınız ama rica ediyorum 1 TL geçmesin 😂
Sen bana ver o parayı reis ben sana muazzam bi tane toplarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yavuz ertan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benceşuan 14 bin lira verip de 10 senelık PC toplamaya gerek yok 6 bin TL ile tüm oyunları yuksek ayarlarda oynayabileceğin bir PC toplayabilirsin

Mesela gtx 1660 ti 16gb RAM falan yani abartmayagerek yok
Kanka sadece bilgisayar için biriktirdim ve ailem de biraz destek olucak gerisi keyif yani

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Benceşuan 14 bin lira verip de 10 senelık PC toplamaya gerek yok 6 bin TL ile tüm oyunları yuksek ayarlarda oynayabileceğin bir PC toplayabilirsin

Mesela gtx 1660 ti 16gb RAM falan yani abartmayagerek yok
Adam bilmiyo sanki 6bin tlyede toplanacağını öner geç işte

S@|1H

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Hasgül

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Herkese selamlar yaklaşan yks den sonra kendime bir sistem alacağım yaklaşık 3 yıldır bilgisayarım yok o yüzden tek seferlik alıyorum ve iyi bir şey olmasını istiyorum youtube da biraz gezindim ama sanırım en doğru bilgiyi almak için bir foruma yazmam daha iyi olur diye düşündüm. Sadece kasa 14.5k edicek şekilde bir sistem toplar mısınız ama rica ediyorum 1 TL geçmesin 😂
Şundaki bileşenler güzel bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Yusuf Yıldız
gtx 1080 ti ryzen 5 3600x 16 gb ram 650w GÜC KAYNAGI (ANAKART BİLGİM YOK) 1TB TOSHIB OCZ SSD

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yavuz ertan
Değil kanka ekran kartı iyi olacak diye kısılmış diğer bileşenlerden

Monitör dahil değil ve rampage istemiyorum ayrıca burası ne kadar ediyor?

up up up

yigitemre04

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yiğit Emre İşbilir
2080 s yapıp ve istediğiniz şeyleri özelleştirip alabilirsiniz

Top Bottom