Neler Yeni

🔥İndirim 14500hx rtx 4060 16 gb 1TB HP Victus 36.600

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
731
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
fark etmemişim onu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

R23 Testi yapabildiniz mi? çünkü 10 bin puan çıkmıştı hayli kötü sorunlu olabilir dikkat edin.
elimdeki güç kablosu ona ait değil. Arkadaşı aradım orjinal kablosunu gönderecekmiş, Şuanki kablo çok eski ve ne kablosu olduğu belli bile değil 2011 model acerin kablosu bile olabilir :D 25W'ya kadar güç çekmesi banada anormal geldi çünkü

fark etmemişim onu.

R23 Testi yapabildiniz mi? çünkü 10 bin puan çıkmıştı hayli kötü sorunlu olabilir dikkat edin.
sana satabilirim beğendiysen haha:D 1 aylık daha 30'k ya veriyorum

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
elimdeki güç kablosu ona ait değil. Arkadaşı aradım orjinal kablosunu gönderecekmiş, Şuanki kablo çok eski ve ne kablosu olduğu belli bile değil 2011 model acerin kablosu bile olabilir :D 25W'ya kadar güç çekmesi banada anormal geldi çünkü

sana satabilirim beğendiysen haha:D 1 aylık daha 30'k ya veriyorum
bende var sağolun daha bulaşmam victusa https://www.amazon.com.tr/Acer-AN51...5&psc=1&mcid=92fb684feaaa379fb650deaca1dd526f bunu almayı planlıyorum :D 30 bine güzel fiyat pazarlık ayağına 28 bine falan gideri var.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
731
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Toprak
Off valla güzel cihaz haa.. Neyse 240 hz 2K değil iyi düşün iyi düşünn:))) Dur şu testi bi yapiyim 65W üstü çekerse belki alırsın benden hahaha inş 70 yada 80w çeker :D
Sanmıyorum . Hepsinde aynı limiti var birde ruffianin bir daha HP ye buluşacağını düşünmüyorumum baya kötü bir deneyim yaşamış . Birde kilitli cihaz istemiyor istediğimi yapım diyor o da var.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
731
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Sanmıyorum . Hepsinde aynı limiti var birde ruffianin bir daha HP ye buluşacağını düşünmüyorumum baya kötü bir deneyim yaşamış . Birde kilitli cihaz istemiyor istediğimi yapım diyor o da var.
Bendeki umarım kilitli değildir. ufak bi umut. Bakalım ruffia'yı etkileyebilecek miyim

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bendeki umarım kilitli değildir. ufak bi umut. Bakalım ruffia'yı etkileyebilecek miyim
:D çok sanmıyorum victus 14.nesil de bile limit kullanmış yurt dışı cihazlarında da ama şansınıza limit çıkmaz ise satmayın bence.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
731
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
:D çok sanmıyorum victus 14.nesil de bile limit kullanmış yurt dışı cihazlarında da ama şansınıza limit çıkmaz ise satmayın bence.
Normalde bu işi yapıyorum al ve sat. Bu leptopta'da 144hz 512 ssd li bekliyordum şansa 240 çıkması 2k çıkması 1tb çıkması. Verilmiş sadakam varmış dedim kendi kendime. Ama yinede piyasaya göre ucuza satıyorum 30K gayet iyi. BTF 2042 dlss kapalı full ultrada rtx açık halde kasma donma yoktu. Birde güç kablosunun orjinal olmadığını düşünürsek.

Clipped_image_20240512_195145.png

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Toprak
Normalde bu işi yapıyorum al ve sat. Bu leptopta'da 144hz 512 ssd li bekliyordum şansa 240 çıkması 2k çıkması 1tb çıkması. Verilmiş sadakam varmış dedim kendi kendime. Ama yinede piyasaya göre ucuza satıyorum 30K gayet iyi. BTF 2042 dlss kapalı full ultrada rtx açık halde kasma donma yoktu. Birde güç kablosunun orjinal olmadığını düşünürsek.

Alıntıyı görüntüle
Zaten limit kasma donma yapmıyor, renderda fark yaratıyor. Gözlemim bu şekilde.

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Hocam güzel hoş ama amd işlemcili güzel bir şeyler yok mu bu fiyat bantlarında, yıllardır süregelen bir intel alerjim varda 😑

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Oğuz

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam güzel hoş ama amd işlemcili güzel bir şeyler yok mu bu fiyat bantlarında, yıllardır süregelen bir intel alerjim varda 😑
İntel ile asla ısınmadan oyun oynayamazsın fakat iyi bir bilgisayar alırsan gene ısınır fakat zaten bunlar ısıya dayanıklı şekilde üretilmiş ben ısı zarar verir bilgisayara dediğimde herifin teki bana ısı yüzünden perte çıkmış bir laptop göstersene dedi ve gösteremedim yani önemli olan throttle limit vs. Yemeden oyun oynayabilmen ısıyı takar isen bilgisayardan soğursun fakat iş victusa gelince moral bozluyor çünkü bu kadar limite rağmen 90 dereceleri görüyor ise ayıp çünkü aynı işlemcide limitsiz şekilde diğer bilgisayarlar daha iyi performans sunuyor.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Toprak
İntel ile asla ısınmadan oyun oynayamazsın fakat iyi bir bilgisayar alırsan gene ısınır fakat zaten bunlar ısıya dayanıklı şekilde üretilmiş ben ısı zarar verir bilgisayara dediğimde herifin teki bana ısı yüzünden perte çıkmış bir laptop göstersene dedi ve gösteremedim yani önemli olan throttle limit vs. Yemeden oyun oynayabilmen ısıyı takar isen bilgisayardan soğursun fakat iş victusa gelince moral bozluyor çünkü bu kadar limite rağmen 90 dereceleri görüyor ise ayıp çünkü aynı işlemcide limitsiz şekilde diğer bilgisayarlar daha iyi performans sunuyor.
Haklısınız da, ben hiç 90 derece görmedim, intelli modelleri görmedim ama. 80 derece fln 60w için yine fazla ama.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Haklısınız da, ben hiç 90 derece görmedim, intelli modelleri görmedim ama. 80 derece fln 60w için yine fazla ama.
intel ile en baba bilgisayar 85 derece aşşağısı oyun oynayamıyor tabi performansı çok yüksek o ayrı konu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,849
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom