Neler Yeni

15 yaşında boy uzar mı ?

blackpool

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
murat çilek
son dönemlerde iyice problem oldu şu boy muabbeti tiktok yutup vs

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,498
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Hacı kusura bakma da bu nasıl bi konu ya çok cringe cidden

Rulep

80+ Gold
ben dalga geçmiyorum 1.75 boyumla 1.79 kız ile flört olmuştum boyu takma akıllı adam ol yeter
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama bir bakıma haklısın 1.88 falan boyu olanlar ortamda daha dikkat çekiyor ama o da anlık flörtlerde işe yarıyor

boyun öz güveni ile konuşuyorlar
1.79 kız mı Allah yardımcısı olsun 1.73 ten sonrası kötü duruyor bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
mustafayahya
Hacı kusura bakma da bu nasıl bi konu ya çok cringe cidden
Neresi cringe ve ne alakası var sorunumu yardim alabilirim büyük abilerden yada anlayan vardır diye umuduyla konu açtım ayrıca icimde rahatlatıyolar abiler sagolsun sen boşver simdi bunları daredevil izlemeye git fanıymışsın malum

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
18 1.72 olan ben..

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,498
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Neresi cringe ve ne alakası var sorunumu yardim alabilirim büyük abilerden yada anlayan vardır diye umuduyla konu açtım ayrıca icimde rahatlatıyolar abiler sagolsun sen boşver simdi bunları daredevil izlemeye git fanıymışsın malum
Kızlar bakmıyor falan demişsin cringe işte ama yaşına veriyorum küçüksün daha.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
mustafayahya
18 1.72 olan ben..
Yok ondan degil senle kısa vs diye dalga gecmezler ama ben 1.80 boyum olsada acigimi bulup yok oyle gucsuzsun vs vs gucluysen kimse bisey diyemiyor zaten iciden der anca ama bide soyle dusun uzunolma istegimin sebebi kizlarda degil acikcasi tm orasi da varda kas kutlesi daha buyuk oluyo ben snfmdaki cocuklarla da ayni boymda olmak istemiyorum

Kızlar bakmıyor falan demişsin cringe işte ama yaşına veriyorum küçüksün daha.
Yaa abicim yok onla ne alakası var kızlar bakmiyor degil sporda daha estetik duruyor ve benle dalga gecen bebelerle ayni boyda olmak istemiyorum bide şuda var kendime kural gibi bisey koydum 1.85 gibi yoksa kızlar pekte önemli değil ama eskiden baya kisaydim ve bana kısa diyen kızlar da vardı

Son düzenleme:

serwintes

80+ Gold
Yok ondan degil senle kısa vs diye dalga gecmezler ama ben 1.80 boyum olsada acigimi bulup yok oyle gucsuzsun vs vs gucluysen kimse bisey diyemiyor zaten iciden der anca ama bide soyle dusun uzunolma istegimin sebebi kizlarda degil acikcasi tm orasi da varda kas kutlesi daha buyuk oluyo ben snfmdaki cocuklarla da ayni boymda olmak istemiyorum

Yaa abicim yok onla ne alakası var kızlar bakmiyor degil sporda daha estetik duruyor ve benle dalga gecen bebelerle ayni boyda olmak istemiyorum bide şuda var kendime kural gibi bisey koydum 1.85 gibi yoksa kızlar pekte önemli değil ama eskiden baya kisaydim ve bana kısa diyen kızlar da vardı
ulan sana kısa diyen kızlar çükünü yesin senin

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
15 yaşında 140 olan kızın 180 çocuğa kısa demesi max tr gerçekten şaka gibi kardeşim ben 20 yaşına gircem nerdeyse 17 yaşıma kadar 1.60 dım 17 den 18 e geçerken 183 oldum şuan 187 yim uzuyor yani

serwintes

80+ Gold
15 yaşında 140 olan kızın 180 çocuğa kısa demesi max tr gerçekten şaka gibi kardeşim ben 20 yaşına gircem nerdeyse 17 yaşıma kadar 1.60 dım 17 den 18 e geçerken 183 oldum şuan 187 yim uzuyor yani
bro 17 den 18 e geçicem valla hala tık yok

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Eegenlige vs girdim boy da atım boyum 1.80 1.81 arası bir şey ve elimden gelen herşeyi yapiyorum boyum uzasın diye balık vs yiyorum süt yogurt hepsini yemeye calisiyorum bu arsada boyuma gorede baya zayıf biriyim ama erken yatmaya basladim buyume hormonu beli saatlerde salgilandigi icin erken uatmaya calisiyorum ne yapmam lazim basket fln da gitmeye calisiyorum ve istediim boy 1.87 babamdan bi kürdan boyu uzunumdur yada daha az babam küciklugune agir seyler yaptigi icin boyu fazla uzamamis olabilir bide dik duruncada boyu vs uzuyor neyse ben istedigim boya gelmek icin ne yapmam lazım ve gelebilirmiyim sizce eger aranızda varsa 15 17 yasina kadar uzayan moralim vs de bozluyor ya :( of bu kızlardan ne çekicez 1.80 kısa degil ki ya
Knkm 190 da olabilirsin 183de kaladabilirsin tamamen genetik

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
kanka çocuk zaten uzun 140 pick me ilgi meraklısı kendini prenses sanan aklını kullanmayan kızların sen kısasın deyişine kanmış bu dostum kendine odaklan başkasına odaklanma tavsiyesi vermeliyiz bencec
Knkm 190 da olabilirsin 183de kaladabilirsin tamamen genetik

Helixo

80+ Bronze
Eegenlige vs girdim boy da atım boyum 1.80 1.81 arası bir şey ve elimden gelen herşeyi yapiyorum boyum uzasın diye balık vs yiyorum süt yogurt hepsini yemeye calisiyorum bu arsada boyuma gorede baya zayıf biriyim ama erken yatmaya basladim buyume hormonu beli saatlerde salgilandigi icin erken uatmaya calisiyorum ne yapmam lazim basket fln da gitmeye calisiyorum ve istediim boy 1.87 babamdan bi kürdan boyu uzunumdur yada daha az babam küciklugune agir seyler yaptigi icin boyu fazla uzamamis olabilir bide dik duruncada boyu vs uzuyor neyse ben istedigim boya gelmek icin ne yapmam lazım ve gelebilirmiyim sizce eger aranızda varsa 15 17 yasina kadar uzayan moralim vs de bozluyor ya :( of bu kızlardan ne çekicez 1.80 kısa degil ki ya
uzar uzarrr

Top Bottom