Neler Yeni

15 yaşında boy uzar mı ?

mkeskin0

80+
19-20 yasına kadar yılda 1-2 cm daha uzarsın rahat rahat. Ayakkabıyla 1.85 oluyon gayet yeterli boy bence bu arada.

Melikhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Melikhan Yürüker
17 yaşındayım 170im, hiç takmıyorum bile. 180 olup kafana takman garip dostum

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
mustafayahya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önce kilo al

Olur paşam çay kahve??

Artık yok?
lan çayı şekersiz içiyorum haberin olsun sınıfımdaki çocuklar bana yaptıklarını sana yapsaydı sende istemzdin çocuk benle 1 vs 1 teklif ediyor gayet normal degil mi ondan güçlü olmak istemem
Oofff bu kızlardan ne çekiceezz
he oraya da gelirse sevgigim bi insan boyum kısa diye öncelerden benle arkadaş bile olmak istememişti o yüzden dedim onu senin gibi degil allaha şkr forumdaki abiler hemen herşeye yardım etmeye çalışıyolar senin gibi de 1 2 tanesi gelip uyuzluk yapıyor simdi neyse burası tartışma yeri degil bence ayrıca bence çok cringe olan tam bilmiyorum ama açtıgınız konularda 26 k civarı sistem önerisi
istemişsiniz ilk foruma geldiginizde de 30k civarı sistem önerisi istemişsiniz ayrıca bi kaç tane daha gördüm anlamadım insanların aklı ile dalga mı geçiyosunuz bana kilo al diyecegine 1 kilo ceviz al da ye belki beynin gelişir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağa hepsi kızlar için miydi ?
Ve boyun uzar be kral o kadar bakma
yok bunun için mesaj yazdım zaten bir çok neddeni var bana göre

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Koray Yıldız
16-17 yaşımda aniden uzamıştım bende, 170den 186ya falan. ama her öğlen süt içerdim yarım kilo Bime kaçıp alırdık asdf

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
mustafayahya
16-17 yaşımda aniden uzamıştım bende, 170den 186ya falan. ama her öğlen süt içerdim yarım kilo Bime kaçıp alırdık asdf
vala bende baya süt içiyorumyogurt da yiyorum ama boy içinde geçerli olsada tadı güzel bence

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
6 k civarı sistem önerisi
istemişsiniz ilk foruma geldiginizde de 30k civarı sistem önerisi istemişsiniz
İstediğim öneriler arkadaşlarım için olabilir bu kadar mı enayisin?Hani kafan buna basar bari diye düşündüm de basmadı işte yapacak bir şey yok...

Receb İvedik

80+ Bronze
Eegenlige vs girdim boy da atım boyum 1.80 1.81 arası bir şey ve elimden gelen herşeyi yapiyorum boyum uzasın diye balık vs yiyorum süt yogurt hepsini yemeye calisiyorum bu arsada boyuma gorede baya zayıf biriyim ama erken yatmaya basladim buyume hormonu beli saatlerde salgilandigi icin erken uatmaya calisiyorum ne yapmam lazim basket fln da gitmeye calisiyorum ve istediim boy 1.87 babamdan bi kürdan boyu uzunumdur yada daha az babam küciklugune agir seyler yaptigi icin boyu fazla uzamamis olabilir bide dik duruncada boyu vs uzuyor neyse ben istedigim boya gelmek icin ne yapmam lazım ve gelebilirmiyim sizce eger aranızda varsa 15 17 yasina kadar uzayan moralim vs de bozluyor ya :( of bu kızlardan ne çekicez 1.80 kısa degil ki ya
dostum boyun çok yüksek ihtimal uzar ama umarım balık yoğurt ve sütü aynı günde tüketmiyorsundur

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
sevgigim bi insan boyum kısa diye öncelerden benle arkadaş bile olmak istememişti
Buradan da o arkadaşının (eğer kızsa ki büyük ihtimalle kızdır) pick me olma potansiyelinin hayli yüksek olduğunu gösterir.Boyunu uzatacağına az akıllı davran,akıllı kızlar baksın sana.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,639
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Boyuna bence şükret derim. Yaşına göre çok uzunsun
180 cm boy üstü zaten yeterli ki , sağlığına önem verirsen daha da gelişebilirsin bence.

charaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda
Eegenlige vs girdim boy da atım boyum 1.80 1.81 arası bir şey ve elimden gelen herşeyi yapiyorum boyum uzasın diye balık vs yiyorum süt yogurt hepsini yemeye calisiyorum bu arsada boyuma gorede baya zayıf biriyim ama erken yatmaya basladim buyume hormonu beli saatlerde salgilandigi icin erken uatmaya calisiyorum ne yapmam lazim basket fln da gitmeye calisiyorum ve istediim boy 1.87 babamdan bi kürdan boyu uzunumdur yada daha az babam küciklugune agir seyler yaptigi icin boyu fazla uzamamis olabilir bide dik duruncada boyu vs uzuyor neyse ben istedigim boya gelmek icin ne yapmam lazım ve gelebilirmiyim sizce eger aranızda varsa 15 17 yasina kadar uzayan moralim vs de bozluyor ya :( of bu kızlardan ne çekicez 1.80 kısa degil ki ya
Olm takmayın bu kadar 170 boyum var ben takmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
mustafayahya
Buradan da o arkadaşının (eğer kızsa ki büyük ihtimalle kızdır) pick me olma potansiyelinin hayli yüksek olduğunu gösterir.Boyunu uzatacağına az akıllı davran,akıllı kızlar baksın sana.
hocam akılı davranıyorum zaten amacım boyum uzarsa en çok uzayabilecegim kadar uzamak istiyorum ayrıca sınıfımdaki çocuklardan uzun olmak istedigimi belirtince olur paşam çay kahve gibi gereksizmesaj yazıyosunuz sonrada akılı ol diye ögüt veriyosun

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
hocam akılı davranıyorum zaten amacım boyum uzarsa en çok uzayabilecegim kadar uzamak istiyorum ayrıca sınıfımdaki çocuklardan uzun olmak istedigimi belirtince olur paşam çay kahve gibi gereksizmesaj yazıyosunuz sonrada akılı ol diye ögüt veriyosun
"offf bu kızlardan ne çekicez" cümlesini kullanan herkes, her ne olursa olsun aklını yitirmiştir.Sen bu halinle akıllı olduğunu düşününüyorsan zaten kimse seni ikna edemez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
mustafayahya
"offf bu kızlardan ne çekicez" cümlesini kullanan herkes, her ne olursa olsun aklını yitirmiştir.Sen bu halinle akıllı olduğunu düşününüyorsan zaten kimse seni ikna edemez.
ya olm ironisine yazdım gibik sende kız mısın erkek mi hasta mıdır nedir hadi git aç bitane 10k sistem toplama

Top Bottom