Neler Yeni

Yardım 1500-2K ARASI EN İYİ MODEM

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
Ofise alınacak en iyi modemi arıyorum 2250tlye çıkabiliriz eğer çok iyi bir model olursa önerinizi bekliyorum

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
keenetic marka herhangi bir modeli gözünüz kapalı alabilirsiniz hem donanım hem yazılım olarak çok iyidir sitesinde zaten belli kullanım amaçları seçince size en iyi modeli tavsiye ediyorlar kendim extra dlss modelini kullanıyorum

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
keenetic marka herhangi bir modeli gözünüz kapalı alabilirsiniz hem donanım hem yazılım olarak çok iyidir sitesinde zaten belli kullanım amaçları seçince size en iyi modeli tavsiye ediyorlar kendim extra dlss modelini kullanıyorum
Keenetic modem baktım yorumlara hep şey yazmışlar fiber optik kablo dönüştürücü lazım falan hiçbir şey anlamadım

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Vdsl ise Keenetic Hooper Dsl almanız iyi olur. Wifi6 destekli; ofiste de fazla cihaz bağlandığını düşününce.
Pahalı gelirse ZYXEL DX3301-T0 (wifi6)

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Keenetic modem baktım yorumlara hep şey yazmışlar fiber optik kablo dönüştürücü lazım falan hiçbir şey anlamadım
fiber portu olan herhangi bir modelde dediğiniz işlem gerekmiyor zaten modem özelliklerinde fiber vdsl adsl yazıyor dikkat etmeniz yeterli

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiber portu olan herhangi bir modelde dediğiniz işlem gerekmiyor zaten modem özelliklerinde fiber vdsl adsl yazıyor dikkat etmeniz yeterli
Vdsl internetmis
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vdsl ise Keenetic Hooper Dsl almanız iyi olur. Wifi6 destekli; ofiste de fazla cihaz bağlandığını düşününce.
Pahalı gelirse ZYXEL DX3301-T0 (wifi6)

Şu nasıldır

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Vdsl internetmis

Şu nasıldır
dediğim gibi keenetic in sitesinden kullanım amacını seçerek birçok model bulabilirsiniz ben öyle bulmuştum

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
Vdsl internetmis

Şu nasıldır
İnternet hızı 50mbps bu yeterli olacaktır gibi bu iyi midir? modem görevi görür mü router yazio ama

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Oda alınır. Modem-router yazıyorsa; vdsl de modem olarak, fiber de router olarak ta kullanılabilir manasında.

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Vdsl internetmis

Şu nasıldır
extra dsl abd carrier dsl Avrupa ürünü birebir aynılar diye biliyorum ayrıca kendiniz ihtiyacınıza göre bulmak isterseniz https://keenetic.com.tr/tr/find-my-keenetic

Top Bottom