Neler Yeni

1500 tl'ye kadar kablosuz mouse önerisi

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Salih Uysal
delux 800 pro
fury level z1
attack shark x3 veya r1
throne ratio reflex
g305 mouselerinden hangisini önerirsiniz?

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Enis
throne reflex en iyisi bunlar arasında.

swxlvr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet Kaya
Furylevel Z1 öneririm. Bütçeni 500₺ daha arttırabilirsen Glorious Model O Wireless alabilirsin, kendim kullanıyorum.
Not: Markanın sahibi bu şahıs

Furylevel sitesindeki yorumlar birbirinin kopyası gibi, Trendyol, Hepsiburada yorumlarını baz almanızı öneriyorum. Kendi sitelerinden alırsanız satıcı siteye komisyon vermeyeceği için fiyatı daha düşük olacaktır lakin iade süreci ve taksit seçenekleri için Hepsiburada, Trendyol daha iyi bir seçim olur.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Enis
zaten hepsi aynı sensörü kullanıyor malzeme kalitesi ve hissiyat olarak en çok hoşuma giden söylediğim model oldu. Ekran olarak da + sağlıyor özelleştirme yapılıyor mu bilmiyorum

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Salih Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Furylevel Z1 öneririm. Bütçeni 500₺ daha arttırabilirsen Glorious Model O Wireless alabilirsin, kendim kullanıyorum.
Not: Markanın sahibi bu şahıs

Furylevel sitesindeki yorumlar birbirinin kopyası gibi, Trendyol, Hepsiburada yorumlarını baz almanızı öneriyorum. Kendi sitelerinden alırsanız satıcı siteye komisyon vermeyeceği için fiyatı daha düşük olacaktır lakin iade süreci ve taksit seçenekleri için Hepsiburada, Trendyol daha iyi bir seçim olur.
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten hepsi aynı sensörü kullanıyor malzeme kalitesi ve hissiyat olarak en çok hoşuma giden söylediğim model oldu. Ekran olarak da + sağlıyor özelleştirme yapılıyor mu bilmiyorum
teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,231
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom