Neler Yeni

1500tlye kadar kulak içi kulaklık önerisi

Nagi.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ahmet Yasin Başyiit
Merhabalar 1500tlye kadar kablosuz kulak içi kulaklık arıyorum bass ve ses seviyesi iyi pil de ortalama 5 ila 8 arası olsa yeterli uzunca araştırdım fakat anladığım bir şey olmadığına kanaat getirdim teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
Bende düşünüyorum s22 var bende telefon olarak ses kalitesi nasıl bide sesleri yeterince engelliyor mu
Ses kalitesi ve netliği gayet güzel.
Sürekli arabaların geçtiği yerlerde gürültü önleyiciyi açıyorum. Hani her yer kar olduğunda bir sessizlik olur ya, o misal. Ben çok beğendim, sesleri baya bir kesiyor. Kulaktan düşme gibi olay da yok.

Acaba oturduğum bölge ile alakalımı bilmiyorum yürüyüş yaparken nadiren hep aynı bölgede anlık, saliselik kesilmeler oluyor. Eski kulaklığımda da aynı yerde kesilmeler oluyor. Sinyal kesicimi var anlamadım. 😁

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Bende düşünüyorum s22 var bende telefon olarak ses kalitesi nasıl bide sesleri yeterince engelliyor mu
Ben aldım iade ettim. Ses netliği kalitesi mükemmel çok güzel kulaklık ama benim kulak yapıma uymadı. Sağ taraf maksimum 5 dakika içerisinde kendini dışarı atıyordu sürekli acaba düşer mi düştü düşecek yerine oturt durumundan sıkıldığım için iade ettim.

Nagi.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ahmet Yasin Başyiit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses kalitesi ve netliği gayet güzel.
Sürekli arabaların geçtiği yerlerde gürültü önleyiciyi açıyorum. Hani her yer kar olduğunda bir sessizlik olur ya, o misal. Ben çok beğendim, sesleri baya bir kesiyor. Kulaktan düşme gibi olay da yok.

Acaba oturduğum bölge ile alakalımı bilmiyorum yürüyüş yaparken nadiren hep aynı bölgede anlık, saliselik kesilmeler oluyor. Eski kulaklığımda da aynı yerde kesilmeler oluyor. Sinyal kesicimi var anlamadım. 😁
Öncelikle açıklaman için teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldun :) son olarak hangi rengi kullanıyorsun ahahaha

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
Bende yeşil düşünüyorum da önerin siyah ama dimi yeşilin problemi ne anlamadım tam olarak
Tamamen görüntü olarak s20fe telefonumla birlikte almıştım telefonu yeşil seçince bunuda yeşil alayım dedim. Yeşil güzel ama siyahı daha hoşuma gitti.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,022
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom