Neler Yeni

Öneri 150tl Bütçe klavye + mouse önerisi alabilir miyim?

Cann01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Can
Bütçe
150
Merhabalar, 150tl bütçem var beni bikaç yıl götürebilecek klavye + mouse önerisi alabilir miyim? A101 de 90tl ye pirhana klavye ve 35 TL ye satılan aynı marka mouse alınır mı sizce?
Şimdiden teşekkür ediyorum.
P.S. klavye veya mausenin rgb olup olmaması önemli değil.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Merhabalar, 150tl bütçem var beni bikaç yıl götürebilecek klavye + mouse önerisi alabilir miyim? A101 de 90tl ye pirhana klavye ve 35 TL ye satılan aynı marka mouse alınır mı sizce?
Şimdiden teşekkür ediyorum.
P.S. klavye veya mausenin rgb olup olmaması önemli değil.
Maalesef o bütçe de kaliteli ürünler olduğunu sanmıyorum.

Cann01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef o bütçe de kaliteli ürünler olduğunu sanmıyorum.
Kaliteli dediğiniz nedir. ben beni 1 2 yıl idare edecek bir öneriniz var mı diye sordum. Kaliteli ürün olup olmadığını sormadım. ayrıca 101deki ürünler de gözüme fena görünmedi sadece donanım arşivdeki insanların fikrini almak istedim. Fikriniz yoksa tartışmaya katılmak zorunda değilsiniz. İyi günler.

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Kaliteli dediğiniz nedir. ben beni 1 2 yıl idare edecek bir öneriniz var mı diye sordum. Kaliteli ürün olup olmadığını sormadım. ayrıca 101deki ürünler de gözüme fena görünmedi sadece donanım arşivdeki insanların fikrini almak istedim. Fikriniz yoksa tartışmaya katılmak zorunda değilsiniz. İyi günler.
bütçeyi biraz arttırıp bu tarz bir şeyler alman daha iyi olur piranha klavye mouselar şans işi 2-3 ay içinde bozulabilirde 2-3 yıl götürebilirde.

Dušan Tadić

80+ Silver
O bütçede aldığın set seni 1-2 yıl idare etmez. Hatta 150₺ sadece mouse için bile düşük bir miktar.
A101'den falan da asla oyuncu ekipmanı tavsiye etmem. 6-7 ay kullandım, hiç memnun kalmadım.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Uygunsuz Dil
Forumda olmasak senin ile daha güzel konuşabilirdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bir yere fikrimi yazmak için size soracakta değilim. Niye bu kadar kudurdunuz anlamadım. İlacınızı almadınız herhalde.

Cann01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forumda olmasak senin ile daha güzel konuşabilirdim.

Ayrıca bir yere fikrimi yazmak için size soracakta değilim. Niye bu kadar kudurdunuz anlamadım. İlacınızı almadınız herhalde.
Konuşmanız kişiliğinizi belli ediyor. Saygılar iyi günler.

bütçeyi biraz arttırıp bu tarz bir şeyler alman daha iyi olur piranha klavye mouselar şans işi 2-3 ay içinde bozulabilirde 2-3 yıl götürebilirde.
Teşekkür ediyorum şimdi sipariş ettim dediğinizi. A101 aktüel çok eleştiri almış olsa da düşük bütçe olduğu için çekici geldi.

Top Bottom