Neler Yeni

🔥İndirim 16.300 TL----Sony Playstation 5 Slim Digital Edition 1 Tb Oyun Konsolu 2. Dualsense

ChristianSerratos

80+ Silver
bu bilgileri biliyorsa satıcı hesabı çalınmış oradan bilgileri almışlarda neden aramışlar seni tam olarak
Yukarda attığım da taktiği yapmaya çalışıyorlar trendyol da buna izin veriyor destek ekibine diyorum bana bilgileriniz çalınmıştır diyor alla alla bak sen

akakom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Turgut
Trendyol pişmanlıktır. kesinlikle bir daha alışveriş yapmam bu siteden, bitmiştir benim için. hepsiburada ve n11 in gözünü seveyim ya... birkaç gün içinde sorunu çözüp en kötü kupon tanımlanıyor. iptal ettim ben de siparişi haber veren dostlara teşekkürler

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
-
Bak hemen siparişten sonra iletişim numaramdan arıyorlar. Diyecek ki, kredi kartı ödemede sorun yaşandı size iban vereceğiz oraya gönderin kargolalayalım. Ama alırsınız babayı 🙂

Screenshot_2024-08-17-19-27-58-667_com.whatsapp.jpg

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Ahmet Kocar
Abdullah'ın bu konu hakkında acil bilinçlendirici bir video yapması şart oldu. Dolandırıcılar bu kezde büyük alışveriş firmaları üzerinden sahte ilanlarla insanları dolandırma peşinde.

Atakankrn

80+
Abdullah'ın bu konu hakkında acil bilinçlendirici bir video yapması şart oldu. Dolandırıcılar bu kezde büyük alışveriş firmaları üzerinden sahte ilanlarla insanları dolandırma peşinde.
Kusura bakmayın da bu fiyata düşeceğini düşünenler ve satıcıyı görüp ısrarla bir umut alanlar her türlü külfeti uğraşı hakediyorlar

Top Bottom