Neler Yeni

🔥İndirim 16.300 TL----Sony Playstation 5 Slim Digital Edition 1 Tb Oyun Konsolu 2. Dualsense

ChristianSerratos

80+ Silver
Trendyolun destek hattını bir 0 fazla olan bir numara dolandırmak için arıyor siparişin tamamını biliyor adresi ismi v.s sonunu dinlemedim herhalde para isteyecekti
8fbc23b4-b8c2-4478-b54c-efd93bc5afec.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.sikayetvar.com/trendyol/trendyolu-kisisel-bilgileri-sizdiriyor-veya-sisteminde-acik-var Muhabbet tam olarak şu

akakom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Turgut
az önce Trendyol ile görüştüm satıcıya kargolamasi için 30 gün süre veriliyormuşmuş. para şu an Trendyolda. istedikleri gibi işletecekler parayı. tüketici umurlarında bile değil. geçen n11 in satıcısı ile sorun yaşadım hemen satıcıyla iletişime geçip aksiyon aldılar. Trendyol pişmanlıktır dostlar. umarım bir daha alışveriş yapmam bu siteden

CEALIUS

80+
az önce Trendyol ile görüştüm satıcıya kargolamasi için 30 gün süre veriliyormuşmuş. para şu an Trendyolda. istedikleri gibi işletecekler parayı. tüketici umurlarında bile değil. geçen n11 in satıcısı ile sorun yaşadım hemen satıcıyla iletişime geçip aksiyon aldılar. Trendyol pişmanlıktır dostlar. umarım bir daha alışveriş yapmam bu siteden
Keşke almasaydınız.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür

Aboubakar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Tuğrul Şayir
bu dolandırıcılığı satıcı firmanın yaptığını düşünüyorum. ucuza ürün sat uzun kargo tarihi ver. ürünü alanları ara herşeyi biliyormuşçasına sipariş saatini numarasını adresi falan sayalım bunları dolandıralım peşindeler. işte son stoğu almışım da ama benle birlikte 5 kişi almışta ilk benmişim. trendyoldan iptal edicekmişim onların verdiği linkten girip ödeyecekmişim miş. ahahaha çok garip taktikler var ya ben trendyola bildirdim durumu sipariş veren tüm arkadaşların başına gelecektir bu durum dikkat etmenizi öneririm.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
babamın ismini söyledi benimkini bulamadılar herhalde. Kullandıkları panel eski ise hat babamın adına kayıtlıydı. Sipariş numarasını da söyledi

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
nasıl dolandırıcılar mı aradı seni ?
bu numara aradı yani türkiye de böyle numara yok. Trendyol numarası ama son haneye 1 tane fazla 0 koymuşlar nasıl yaptılar bilmiyorum.

Arayıp sipariş no ve adres bilgisi verdi.

Az önce trendyol ile görüştüm bizim numaramız diyor :d diyorum ki sizin numaranızın sonunda 2 tane sıfır var ama beni arayanda 3

hala anlamadı neyse
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu numarayı arayınca ''numarayı eksik tuşladınız'' diyor ama beni arayabiliyor. Nasıl oluyor bu 0212 233 10 20 00 0 baksana numaraya TR de böyle numara yok. 14 hane

EmreUzn3

80+ Bronze
bu numara aradı yani türkiye de böyle numara yok. Trendyol numarası ama son haneye 1 tane fazla 0 koymuşlar nasıl yaptılar bilmiyorum.

Arayıp sipariş no ve adres bilgisi verdi.

Az önce trendyol ile görüştüm bizim numaramız diyor :d diyorum ki sizin numaranızın sonunda 2 tane sıfır var ama beni arayanda 3

hala anlamadı neyse
bu bilgileri biliyorsa satıcı hesabı çalınmış oradan bilgileri almışlarda neden aramışlar seni tam olarak

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
bu bilgileri biliyorsa satıcı hesabı çalınmış oradan bilgileri almışlarda neden aramışlar seni tam olarak
ben konuşmanın ordasında küfür edip kapattım. Büyük ihtimal siparişi iptal edin size link falan gönderecez veya iban verecek oraya ödeme yapın diyecektir.

Top Bottom